Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağıdı Mini Jumbo 9,8Cmx150M (1*12)

Ürün Kodu:1012141

%20
642,55 TL 514,04 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini Jumbo 9,8 CM x 150 M ( 1*12 Ad) Özellikleri

  • Ürün Adı: Tuvalet kâğıdı mini Jumbo
  • Ürün Türü: Gıda dışı
  • Kullanım Alanları: Mutfak / Banyo
  • Kategori: Tuvalet kâğıdı

 

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini Jumbo özellikleri ile dikkat çeken ve yoğun talep alan ürün grupları arasında yer alır. Büyük ve yeterli düzeyde hazırlanan paket içeriği ile kullanımından rahatlık ve tasarruf sağlanabilir. Ürün Komili yuvam kalitesinde ve oldukça sağlam bir yapıda tasarlanmıştır. Günlük yaşamda her alanda kullanımı gerçekleştirilen ürünler firma içinde yalnızca işletmelere yönelik satışlarda yer alıyor. Ev dışı kullanım ürünüdür. Toplu olarak alım yapılabilen kaliteli ürünlere işletmelerde yer verilmesi  verimli bir sonuç alınmasına destek olur.

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini JUMBO 9,8 CM x 150 M ( 1*12 Ad ) Nerelerde Kullanılır?

Tuvalet Kağıdı Mini Jumbo Komili Yuvam PRF fiyatı ile de öne çıkan yapıdadır. Günlük yaşamda her alanda ihtiyaç duyulan ürün dayanıklılığı ve kalitesi sayesinde büyük bir beğeni kazanır. Hassas ciltler ile uyumundan dolayı her alanda ve herkes için kullanımı uygundur. Suya dayanıklı dokusu ile 3 kat daha hızlı emiş gücüne sahiptir. Bu sayede kullanımından gereken verim ve tasarruf elde edilmesine katkı sağlanır. Komili logosunu taşıyan ürün paketleri gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Mini Jumbo ürün sahip olduğu ebatlar sayesinde tüm işletmelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Ürünlere sahip olarak kalitesini rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini JUMBO 9,8 CM x 150 M ( 1*12 Ad ) Neden Tercih Edilir?

Bu tuvalet kağıdını seçmek için birçok neden vardır. En önemlisi de dayanıklı bir yapıya sahip olmasıdır. Bu Komili ürününe tuvalet kağıdı kategorisin den erişim sağlanabilir. Ürünler son derece kaliteli olması, hassas ve yumuşak bir yapıya sahip olmasından dolayı tercih edilir. Suya dayanıklı olması da etkileyici özellikleri arasındadır. 150 m boyutundaki ürünler oldukça ideal bir kullanım sunan paketler halinde hazırlanmış olması sayesinde de tercih alır.

Ürünler hakkında ve sipariş, teslim konusunda daha detaylı bilgiye erişim sağlamak için iletişim bilgilerinden yararlanılabilir. İşletmeler için oldukça kaliteli ve ideal seçimler sunan firmanın ürünleri hakkında merak edilen tüm detaylara erişim için web ağında bulunan listeden yararlanılabilir. Listeden kolaylıkla ürün seçimi yapılması mümkündür. Web ağı üzerinde yer alan Tuvalet Kağıdı Mini Jumbo Komili Yuvam PRF ürününü tercih ederseniz sonunda alışverişin keyfini çıkarmak da size ve ziyaretçilerinize kalır.