Komili Yuvam Profesyonel Tuvalet Kağıdı Mini Jumbo 9,8Cmx96M (12*1Ad)

Ürün Kodu:1012140

%20
418,00 TL 334,40 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam PRF Özellikleri Tuvalet Kağıdı Mini Jmbeko 9,8 CM X 96 M ( 12*1 Ad )

  • Ürün Adı: Tuvalet Kağıdı Mini Jmbeko
  • Ürün Türü: Gıda dışı
  • Kullanım Alanları: Mutfak / Banyo
  • Kategori: Tuvalet kâğıdı

 

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini Jmbeko özellikleri kalite standartlarına uygun ölçüdedir. Dünya üzerinde yoğun bir kullanım alanına sahip olan tuvalet kağıdı seçimi Komili yuvam kalitesinde tercih edilir. Yoğun bir kullanıma sahip olan ve çok sayıda tercih alan ürünlere işletmelerinizde yer vererek kalitenizi ön plana çıkarabilmeniz mümkün olur.

Yenilenen yapısı ile son derece işlevsel ve görsel estetiğe sahip olan tuvalet kağıdı seçimi ile finansal ve kullanım konusunda tasarruf elde edebilmeniz mümkün olur. Ev dışı kullanıma uygun olan ürünler her alanda kullanıma uygun seçimlerdendir.

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini Jmbeko 9,8 CM X 96 M ( 12*1 Ad ) Nerelerde Kullanılır?

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini Jmbeko fiyatı ile de kolay ulaşılabilir bir ürün çeşididir. Komili yuvam kalitesinin sunmuş olduğu örnekler arasında yer alan bu tuvalet kağıdı yumuşak dokulu ve ultra dayanıklı yüzeye sahiptir. İşletmelerde, kuruluşlarda ve kalabalık insan topluluğunun buluştuğu tüm alanlarda kullanımı tercih edilir. Sağlamlığı ve kalitesi ile göz dolduran ürünler yumuşak dokuda ve güçlü emiş gücüne sahip bir üründür. Suya ve yırtılmalara karşı dayanıklı olması sayesinde dünya üzerinde pek çok alanda yoğun bir kullanım talebi alır. Hastane, pastane gibi yoğun insan trafiğinin bulunduğu tüm alanlarda mutfak, masa, kasa, lavabo gibi tüm alanlarda kullanıma uygun bir seçenektir.

Komili Yuvam PRF Tuvalet Kağıdı Mini Jmbeko 9,8 CM X 96 M ( 12*1 Ad ) Neden Tercih Edilmelidir?

Tuvalet kağıtlarının yapısı, birçok kişi için en önemli detayların başında gelir. Kağıt ne kadar dayanıklı ise kullanımı da o kadar pratik olacaktır. Uzun süreli kullanım için de avantaj sağlayacaktır. Bu ürün tuvalet kağıdı kategorisinde yer alan ve yoğun talep gören ürün alternatifleri arasında yer alır. Sayısız stok olanağı bulunan ürünler istenilen miktarda toplu alıma uygundur.

Hassas dokusu ve kaliteli üretim ürünü olan Komili yuvam kalitesi için ister hemen sipariş oluşturabilir, ister de firma ile birebir görüşme sağlayarak daha detaylı bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. İş yeri yoğunluğu ve insan trafiğinin akışı yoğun olan petrol istasyonları da bu konuda tercihini kaliteli ürünlerden yana kullanabilir. Tüm işletmelerde ve her alanda kullanımına ihtiyaç duyulan ürünler için ürün listesine göz atabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak oranda tüm siparişlerinizi verebilirsiniz. Ürüne sahip olarak kaliteyi işletmelerinize taşıyabilir ve müşteri memnuniyetini süredürebilirsiniz.