Komili Kağıt Havlu (12*4 Ad)

Ürün Kodu:1034661

%20
708,18 TL 566,55 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Kağıt Havlu (12*4 AD) Özellikleri

  • Ürün Ebat: 12*4 Adet
  • Materyali: Kâğıt
  • Rengi: Beyaz

 

Komili kağıt havlu özellikleri katmanlı yapısı sayesinde rahatça kullanılır. Tek bir yaprak bile kağıt havlunun etkinliğini gösterir. Kağıt havlu birbirinden farklı kullanım alanları içerisinde size pratik bir deneyim sağlar. Kişiye özel tek kullanımlık yapısı sayesinde kullan at özelliğini tercih edebilirsiniz. Hijyen sağlanması gereken alanlarda kağıt havlu tercih edilebilir. Banyo, wc ya da mutfaklarda kullanılabilir. Tüm kullanım alanlarında kağıt havlu ıslak yüzeylerin tümünde tercih edilebilir. Her türlü sıvı üzerinde etkilidir ve kolayca sıvıları kendine çeker.

Havlu kağıt katmanlı yapısıyla birlikte bütün sıvılar üzerinde etkilidir. Çeşitli alanlarda tercihiniz olabilir. Ayrıca kağıt havlu mükemmel dokusu ile cilt üzerinde güvenle kullanılabilir. Hiçbir şekilde cilt üzerinde kızarıklık ya da tahriş oluşturmaz. Bu özel doku ile hijyenik bir kullanım sağlamak mümkündür. Kolayca ıslaklık giderilir ve her türlü zeminde kağıt havlu kullanılabilir. Kullanıldığı alanlar da yüzeylere asla zarar vermez ve iz bırakmaz.

Komili Kağıt Havlu (12*4 AD) Nasıl Kullanılır?

Komili kağıt havlu fiyatları miktara göre birbirinden farklıdır. Ürün miktarı rakamları belirler. Bu sebepten dolayı güncel rakamları incelemek için mutlaka ürün listesini kontrol etmeniz gerekir. Ürün listesi üzerinden çeşitli fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Kullanımı pratik ve kolay olan kağıt havlu birbirinden farklı kullanım alanları içerisinde güvenle tercihiniz olabilir. Hijyen sağlaması adına her kullanım alanında kağıt havlunun pratik yapısını kullanabilirsiniz. Çek kopar yapısıyla kağıt havlu kullanım da pratik bir deneyim sağlar. Hijyen kurallarının önemsendiği her yerde kağıt havlu kullanılabilir. Kağıt havlu mutlaka bireysel hijyen kazanmak adına tercih edilmelidir.

Kağıt havlu sayesinde yumuşacık bir doku elde edilebilir. Cildiniz üzerinde ıslaklığı gidermek için kullanabilirsiniz. Ayrıca cildinizde kullandığınızda asla cilt üzerinde bir deformasyon oluşturmaz. Bu sayede güvenle tercihiniz olabilir. Her çeşit alanda kağıt havlunun sunduğu pratik deneyim ve yumuşak doku tercih edilebilir.

Komili Kağıt Havlu (12*4 AD) Avantajları Nelerdir?

Kağıt havlu kullanımda avantajlar sağlar. En büyük avantajlarından biri kullan at özelliğidir. Hijyen sunar ve istediğiniz her alanda tercih edilebilir. Bunun yanında kağıt havlu ekonomik boyutlarıyla uzun süreli kullanılabilir. Tek bir kağıt havlu bile yoğun kullanım alanlarında tercihiniz olabilir. Birkaç yaprak yeteri miktarda alanı temizlemek için kullanılabilir. Hızlıca bütün sıvıları kendine çeken bu özel kağıt havlu elinizin altında bulunması gerekir.

Kağıt havlu kullanımıyla beraber hijyen elde edilir. Bunun yanında kağıt havlunun boyutlarıyla beraber aradığınız pratik deneyimi yaşayabilirsiniz. En hijyenik ve en kolay kullanım şekli kağıt havlu da bulunur. Çek kopar yapısı sayesinde kağıt havlunun kullanımı oldukça basittir. Kullanım da pratik bir deneyim yaşamak adına mutlaka kağıt havluyu elinizin altında bulundurmanız gerekir.