Komili Kağıt Havlu 3'lü 10,46M (8*3)

Ürün Kodu:1021746

%20
348,22 TL 278,57 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Havlu Kâğıt 3’lü 10,46M (8*3) Özellikleri

  • Adet: 3 ‘lü Rulo
  • Metre: 10,46  Mt
  • Kullanım Alanları: Mutfak ve diğer alanlar
  • Tipi: Kâğıt Havlu

 

Genel anlamda 10,46 metre uzunluğunda, 3 katlı ve bir ambalajda 8 adet şeklinde üretilen kâğıt havlu, insan yaşamının vazgeçilmez unsurları arasında yer alır. Girilmedik ev, kullanılmadık yer bırakmayan kâğıt havlu, coğrafi anlamda da oldukça geniş bir alana hükmeder. İnsan yaşamına her anlamda dokunan kâğıt havlu, temizlik açısından da oldukça önemli bir ürün olarak karşımıza çıkar. Olumlu manada birçok farklı özelliği bünyesinde barındıran Komili havlu kâğıt 3’lü özellikleri her anlamda farkını net bir şekilde ortaya koyar.

Komili Havlu Kâğıt 3’lü 10,46M (8*3) Nasıl Kullanılır?

Ev, işyeri, ofis ve bunun gibi birçok farklı yerde yoğun bir şekilde kullanılan kâğıt havlu, gevşek katmanlar halinde üretilir. Bu havlunun kullanım alanı ise kumaş havlulara oldukça benzer. Günlük hayatın vazgeçilmezi olan Komili havlu kâğıt 3’lü fiyatları tüm kullanıcılar açısından büyük bir önem arz eder. Bu denli önemli olan bu ürüne ait fiyatlar, herkesin kolay bir şekilde zorlanmadan faydalanabileceği bir şekilde tespit edilir.

Her bütçeye uygun olarak tespit edilen fiyatlar, her kesime bu ürüne kolay bir şekilde sahip olmayı mümkün hale getirir. Bu ürüne sahip olan herkes, gevşek katmanlar halinde üretildiği için yüksek miktarda sıvıyı emmesine ve taşımasına imkân veren bu ürünü, genel olarak el, yüz ve yüzey kurulamada kullanır. Bununla birlikte temizlik amaçlı da kullanılan kâğıt havlular, her anlamda çok yönlü bir yapıya sahiptir. Bu anlamda, toz alma, masa silme, cam kurulama gibi farklı kullanım alanları da mevcut bulunur. 

Komili Havlu Kâğıt 3’lü 10,46M (8*3) Faydaları Nelerdir?

Genel anlamda temizlik alanında kullanılan kâğıt havlu, yumuşak, kalın ve emici kâğıttan üretilmiş olan gıda dışı bir üründür. Çoğunlukla rulo halinde üretilmesine rağmen farklı şekillerde de üretiminin yapılması muhtemeldir. Gevşek katmanlardan doluşan yapısı nedeniyle oldukça fazla miktarda suyu emer ve bunun üzerinde taşır.

 Neredeyse her yerde kullanılmaya başlanan kâğıt havlu hastanelerde, şirketlerde, evlerde, alışveriş merkezlerinde, işyerlerinde ve buna benzer birçok yerde oldukça geniş bir kullanım alanı bulur. Bu denli geniş kapsamlı bir kullanım alanı, kâğıt havlunun insan hayatında ne derece önemli olduğunu gözler önüne serer. Yere, masaya, sehpaya ve bunun gibi daha farklı bir yere bir şey dökülmesi halinde, akıllara ilk gelen şey, hemen bir kâğıt havlu bulup o yeri silmektir. Bu davranış, bu gibi beklenmedik durumlar karşısında üretilmiş pratik çözümü ve çözümün kaynağını gözler önüne serer. İnsan hayatını bu denli kolaylaştıran kâğıt havlu, kullanımı ile temiz bir ortamın oluşmasına da katkı sunar.