Komili Tuvalet Kağıdı 17Gr 140Y (24*3)

Ürün Kodu:1021750

%20
686,18 TL 548,95 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı 17 GR 140 Y ( 24*3 Ad ) Özellikleri

  • Ürün Miktarı: 24*3 Adet
  • Raf Ömrü: Süresiz
  • Kullanım Alanları: Mutfak / Banyo / Temizlik
  • Kategori: Tuvalet kâğıdı

 

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı özellikleri aynı kulvarda yer alan ürünlere nazaran daha gelişmiş seçeneklerden oluşur. Uygun yumuşak yapısı ile her yaş için kullanımı uygundur. Micro emici özelliği sayesinde su birikintilerini dahi rahatlıkla içinde barındırabilecek teknolojide üretilmiştir.

Yıllardır kalitesinden ödün vermeyen Komili yuvam ürünleri her geçen gün daha fazla kullanıcı kitlesine ulaşmaya devam ediyor. Hassas ve sağlam yapısı ile her alanda kullanıma elverişli olana ürün genellikle büyük işletmelerde kullanıma hazır olarak sunulmaktadır. Firma bir toptan market türüdür. Bu nedenle ev dışı kullanıma uygun alternatifler daha yoğun olarak gözlemlenebilir.

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı 17 GR 140 Y ( 24*3 Ad ) Nerelerde Kullanılır?

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı fiyatı ve özellikleri ile dikkat çeken kaliteli ürün seçeneklerinden biridir. Komili kalitesinden anlayanların ilk tercihlerinden olana tuvalet kağıtları, toplu alım ile tüketim gerçekleştiren büyük firmalar ve yoğun insan trafiği bulunan tüm alanlarda rahatlık ve kolaylık sağlar. Lavabo, mutfak benzeri tüm alanlarda kullanılan ürünler daha büyük işletmelerde daha geniş kapsamlı paket içeriklerine yönelmeye teşvik eder.

Bu bağlamda aranılan tüm alternatiflere tek bir adresten erişim imkanı sunan firmanın ürün alternatifleri değerlendirilebilir. Kalitesi ve benzersiz özellikleri ile Komili yuvam ürünleri ile tanışmak için siteyi ziyaret edebilirsiniz. Alternatifler arasından ihtiyacınız olan ebat ve miktarda alım gerçekleştirmeniz mümkündür. Ürün açıklama ve kullanıcı yorumlarından ürünler hakkında değerlendirme yapabilirsiniz.

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı 17 GR 140 Y ( 24*3 Ad ) Neden Tercih Edilmelidir?

Tuvalet Kağıdı Komili Yuvam ürününe tuvalet kağıdı kategorisi üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Ürünlerin tercih edilme oranı oldukça yüksek ve yoğundur. Bunun nedeni ise ürün markası, kalitesi, yumuşaklığı, hassas ve güçlü emiciliğe sahip dokuda olmasıdır. Komili ürünleri dünya üzerinde sahip olduğu popülerliği ile bilinen ultra dayanıklı özel formüle edilmiş ürünlerdir. Ürünlere işletmenizde yer vererek ziyaretçilerinize verdiğiniz önemi vurgulayabilirsiniz.

Temizlik ve bakım ürünlerine önem vermek iş yerlerinin sahip olduğu statüyü belirler. Bu nedenle tercih edilen ürünlerde kalite standartlarına uyum aranan ilk kriterlerdendir. Seçmiş olduğunuz her kaliteli seçenek sizin müşterilerine göstermiş olduğunuz özeni gözler önüne serer. İşletmelerde kullanılan her ürün müşteriler için oldukça dikkat çeken ve önem verilen hususlardandır. Ürünlerin kalitesi işletmelerin markasını ileri taşıması açısından büyük bir öneme sahiptir. ürün kalitesini tecrübe ederek ürünlerin düzenli kullanımını değerlendirebilirsiniz.