Komili Tuvalet Kağıdı 17Gr 140Y (32*3)

Ürün Kodu:1021749

%20
950,35 TL 760,28 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı 17 GR 140 Y ( 32*3 Ad ) Özellikleri

  • Ürün Miktarı: 32*3 Adet
  • Raf Ömrü: Süresiz
  • Kullanım Alanları: Mutfak / Banyo / Temizlik
  • Kategori: Tuvalet kâğıdı

 

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı özellikleri ile beğenilen tuvalet kağıdı alternatiflerindendir. Sahip olduğu özel yapısı ve viscosoft teknolojisi ile kullanımından büyük konfor alınmasına destek olur. Çekici tasarımı ve oldukça dayanıklı yüzeyi ile dünya genelinde büyük bir beğeni kitlesine sahip olan Komili yuvam ürünleri kalite standartlarına uygun yapıda ürünlerdir. Ekstra yumuşaklık ve ultra dayanıklılık testlerinden rahatlık ile geçen ürünler her alanda kullanım için uygun seçeneklerdendir. Mikro emici özelliği ile suyu emen ve uzun süre içinde barındırabilen kalitedeki dayanıklı ürünlere işletmelerinizde yer vererek markanızın kalitesini sergileyebilmeniz mümkün olur.

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı 17 GR 140 Y ( 32*3 Ad ) Nerelerde Kullanılır?

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı fiyatı ile şaşırtan viscosoft teknolojisi ile üretilen muazzam tasarımlardandır. Ultra emiş gücü ve dayanıklılığı bulunan ürünler yoğun insan topluluğuna maruz kalan ortamlarda en temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Hijyen ve kuruluk hissi sağlaması nedeni ile kullanımından büyük bir konfor elde edilir. Ünlü markanın ürününe sahip olmak için ürün listesine erişim sağlanabilir. Buradan ürünler detaylı olarak incelenebilir ve ürün açıklamaları incelenebilir. Ürünler son derece kaliteli, yumuşak, hassas ve emici etkiye sahiptir. Yoğun tutuş özelliğine sahip Komili yuvam ürünü dünya üzerinde farkındalık yaratan büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir. ürünleri değerlendirerek kalitesini tecrübe edebilirsiniz.

Komili Yuvam Tuvalet Kağıdı 17 GR 140 Y ( 32*3 Ad ) Neden Tercih Edilmelidir?

Tuvalet kağıtları suya ne kadar dayanıklı olursa harcanması da o kadar az olacaktır. Kaliteli yapraklardan oluşan tuvalet kağıtlarının rulosu çabuk tükenmez. Bu ürün seçenekleri tuvalet kağıdı kategorisinde sergilenir. Ürünlerin kalitesi ve sahip olduğu özellikleri insanları cezbeder. Yumuşaklığı ve ekstra hassas yüzeyi ile kullanımından oldukça büyük konfor elde edilir. İşlevsellik yönünden rakip tanımayan ürün memnuniyet konusunda da aynı etkiye sahiptir.

Kalabalık alanlarda kullanıma uygundur ve oldukça dayanıklıdır. Ürün kalitesinden ödün vermeyen micro hücrelere sahiptir. Bu özellikleri sayesinde de dünya üzerinde yoğun bir ilgi görür. Siz de üstün kalite deneyimi sunan Komili Yuvam’ın bu kaliteli ürününe firmanızda yer vermek isterseniz, ürün detaylarına ve ürün kataloğuna erişim sağlayabilirsiniz. Binlerce ürün seçeneği arasından ihtiyacınız olan uygun ürün seçimini gerçekleştirebilirsiniz. Uygun ürünleri detaylı inceleyerek değerlendirme yapabilmeniz mümkün olur. Komili yuvam kalitesindeki ürünler herkes tarafından beğenilen ve büyük rağbet gören ürün seçenekleri arasında yer alır.