Mis Az Yağlı Beyaz Peynir (1*5kg)

Ürün Kodu:1029332

%30
760,00 TL 530,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Peynir Beyaz Az Yağlı Özellikleri

  • Miktarı: 1.5 Kg
  • Kategori: Süt ve Süt Ürünleri
  • Ürün Türü: Az Yağlı Beyaz Peynir
  • Kalori: 28 kcal
  • Saklama Derecesi: Buzdolabında 2-4 Derece

 

Mis peynir beyaz az yağlı özellikleri sahip olduğu lezzeti, güvenilir içeriği ve kaliteli yapısı ile hemen hemen herkesin tercih ettiği bir üründür. Tamamen doğal ürünlerden bir araya getirilerek üretilen bu az yağlı beyaz peynir, otel gibi büyük işletmelerde de sıklıkla tercih edilir. 1,5 kilogram büyüklüğünde satışa sunulan beyaz peynir, mutfaklarda birçok tariflerde de kullanılan bir üründür.

Sadece sabah kahvaltılarında tüketim için değil; poğaça, börek ve benzeri birçok gıda yapımlarında da tercih edilir. Sahip olduğu lezzeti sayesinde poğaça ve böreklere ayrı bir lezzet katan bu beyaz peynir, ev dışı tüketim ürünleri arasında da tercih edilen bir üründür. Sizler de içerik bakımından güvenli bir ürün arıyorsanız az yağlı beyaz peynir tercih edebilirsiniz.

Mis Peynir Beyaz Az Yağlı Nerelerde Kullanılır?

Kaliteli ve güvenilir içeriği ile işletmelerin de bir numaralı tercihi olan Mis peynir beyaz az yağlı fiyatları bakımından da sahip olduğu makul fiyatı ile her bütçeye uyumlu olan bir üründür. Zengin ürün çeşitliliği ile peynir ihtiyacı bulunan tüm yemeklerde kullanabileceğiniz bir ürün olan az yağlı beyaz peynir, düşük kalorisi ile de az yağlı peynir severlerin gözdesidir. “Az yağlı beyaz peynir nerelerde kullanılır?” sorusu en çok merak edilen noktalardan bir tanesidir.

Bu az yağlı beyaz peyniri başta kahvaltı olmak üzere; börek, pide, makarna ve diğer tüm hamur işleri yapımında kullanabilirsiniz. Lezzetli yapısı sayesinde kullanıldığı noktalara da ayrı bir lezzet katan bu az yağlı beyaz peyniri, toplu olarak sipariş vererek tüketmeye başlayabilirsiniz. Özellikle açık büfe kahvaltı veren işletmeler, müşterilerine lezzetli mi lezzetli bir ürün sunmak için bu ürünü tercih eder.

Mis Peynir Beyaz Az Yağlı Neden Tercih Edilmelidir?

Gıda sektörü firmaların en çok araştırdığı ve üzerinde durduğu bir konudur. İçerik bakımından kaliteli olması büyük işletmelerin en çok önem verdiği noktalardan bir tanesidir. Mis marka az yağlı beyaz peynir tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden bir tanesi içerik bakımından temiz olmasıdır. İçeriğinde herhangi bir katkıya yer vermemiş olması tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden bir tanesidir. Beyaz peynir kategorisinde en çok rağbet gören bu ürünü sizler de tercih ederek lezzetli tarifler deneyebilirsiniz. 2 ila 4 derecelik bir ortamda uzun süre kullanılan az yağlı beyaz peynirleri tercih edebilir, günlük peynir ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.