Mis Labne Peyniri (1*2,75kg)

Ürün Kodu:1024398

%27
500,00 TL 365,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Peynir Labne (1*2,75 Kg) Özellikleri

  • Miktarı: 500 Gr
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak
  • Gıda Malzeme Çeşidi: Sürülebilir Peynir

 

Genel anlamda yoğurttan peynir altı suyunun bir kısmının uzaklaştırılması yoluyla elde edilen ve geleneksel fermente süt ürünü olan labne peynir 2,75 kilogramlık ambalajlarda kullanıcıların hizmetine sunulur. Süt ve süt ürünleri arasında yer alan ve sürülebilir peynir kategorisi dahilinde olan labne peynir, konsantre yoğurt olarak da anılır. Özellikle kahvaltılarda yoğun bir şekilde tercih edilen Mis peynir labne özellikleri ile tüm kullanıcılarının dikkatini üzerine çeker. Asidik bir tada sahip olan labne peynir, yumuşak ve pürüzsüz bir yapıya sahiptir.

Mis Peynir Labne (1*2,75 Kg) Nerede Kullanılır?

Sahip olduğu eşsiz aroması ve muhteşem kıvamı ile birçok tarifte kullanımı yönünden yoğun bir şekilde tercih edilen Mis peynir labne fiyatları her bütçeye uygun olacak şekilde tespit edilir. Bu sayede her kesimden kullanıcı bu ürüne maddi anlamda zorlanmadan sahip olur. Labne peyniri kahvaltılarda ekmeğe sürülerek tüketilebileceği gibi cheesecake, tiramisu, dolgulu kek gibi birbirinden farklı tatlı türünün yapımında kullanılır. Bununla birlikte labne peyniri ile ıspanaklı rulo, çikolatalı top, labneli köz patlıcan salatası, labne peynirli brownie, labne peynirli patates salatası, labne peynirli muhallebi, şeftalili labne pasta ve buna benzer birçok farklı tatlı ve yemek türü yapılabilir.

Birçok kimsenin kendi mutfağında oldukça kolay bir şekilde yapabileceği yemek ve tatlılarda kullanacağı labne peyniri, ortaya enfes bir lezzetin çıkmasını sağlar. Birçok kimse için farklı bir deneyimin kapılarını ardına kadar açan labne peynir, bu alanda farklı tatlara erişilmesini mümkün kılar. Bu sayede bu tatlı ve yemekleri yapan kimseler, bu deneyimin en önemli temsilcileri olurlar.

Mis Peynir Labne (1*2,75 Kg) Faydaları Nelerdir?

Peynir özellikle kahvaltı sofralarının vazgeçilmez gıdalarının başında gelir. Hem besleyici olması hem de lezzetli oluşu nedeniyle peynir sıkça tercih edilir. Tek bir peynir çeşidi yoktur. Onlarca çeşidi bulunan peynir, sadece kahvaltıda değil birçok yemekte de malzeme olarak kullanılabilir. Hem akışkan hem de katı şekilde pek çok çeşidine rastlamak mümkündür.

Labne, sıkça tüketilen peynir çeşitlerinden biridir. Özellikle sürülebilir kıvamda olması hem pratiklik sağlar hem de kahvaltı sofralarının vazgeçilmezidir. İşletmelerin misafirleri ve müşterileri için pratik kahvaltı sofraları hazırlamalarına yardımcı olabilecek avantaja sahiptir.

Günümüzde mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında kendisine yer bulan ve bu konumun korumaya çalışan labne peyniri, sürülebilir peynir kategorisinde yer alır. Birçok farklı kimse tarafından yoğun bir şekilde tercih edilen labne peyniri, protein kaynaklarından birisi konumunda yer alır. Bu peynirin 100 gramı içerisinde 200 gram kcal kalori ve besinin 1 porsiyonunda, yani 30 gramlık miktarında 60 kalori bulunur.