Mis Tam Yağlı Beyaz Peynir (1*5kg)

Ürün Kodu:1029334

%13
756,36 TL 660,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Peynir Beyaz Tam Yağlı Özellikleri

  • Miktarı: 5 Kg
  • Kategori: Süt ve Süt Ürünleri
  • Ürün Türü: Beyaz Peynir
  • Kullanım Alanı: Profesyonel Mutfak

 

Tam yağlı beyaz peynir olarak görünen etiketler, kuru maddede en az %45 yağ içerir. Sofraların her daim aranan ve kahvaltının vazgeçilmez lezzetleri arasında yer alan beyaz peynir, cam, metal veya seramik bir kap içerisinde muhafaza edilebilir. Hemen tüketilmeyecek peynirler ise kendi ambalajında muhafaza edilir. Ambalajı açılan beyaz peynirlerin ise mutlaka saklama kabında veya ambalaj malzemesine sarılarak korunması gerekir. Bu kapsamda Mis peynir beyaz tam yağlı özellikleri incelendiği zaman bu ürünün 5 kilogramlık ambalajlardan oluştuğu görülür.

Mis Peynir Beyaz Tam Yağlı Nasıl Kullanılır?

Günlük hayatta çok yoğun bir şekilde kullanım alanı bulan tam yağlı beyaz peynir, en çok tüketilen ancak muhafaza koşulları en zor olan besinler arasında yer alır. Bu açıdan doğru koşullarda ve hijyenik bir ortamda saklanması büyük bir önem arz eder. Besin olarak vazgeçilmez olan Mis peynir beyaz tam yağlı fiyatları birçok kişinin kolay bir şekilde faydalanabileceği bir ekonomik seviyede belirlenir.

Kahvaltı sofralarının baş yiyeceği olan tam yağlı beyaz peynir, kalsiyum ve protein yönünden oldukça zengin bir besin olarak dikkatleri üzerine çeker. Mutfaklardan hiçbir zaman eksik edilmeyen tam yağlı beyaz peynir, mutlaka buzdolabında saklanmalı ve asla dondurulmamalıdır. Yemeklerde, börek, tost, sandviç yapımında ve buna benzer farklı alanlarda yoğun bir şekilde tercih edilen tam yağlı beyaz peynir, kişiye olumlu yönde katkı sağlar. Bu anlamda bu peynirin yararının görünmesi için tazeliğinin uygun koşullar altında muhafaza edilmesi büyük bir önem arz eder.  

Mis Peynir Beyaz Tam Yağlı Neden Tercih Edilir?

Sindirimi sütten daha kolay olan ve günlük hayatta oldukça yoğun bir şekilde tercih edildiği için en çok tüketilen süt ve süt ürünleri arasında tam yağlı beyaz peynir yer alır.