Mis Yarım Yağlı Beyaz Peynir (1*5kg)

Ürün Kodu:1029333

%30
800,00 TL 560,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Beyaz Peynir Yarım Yağlı Özellikleri

  • Miktarı: 1.5 Kg
  • Kategori: Süt ve Süt Ürünleri
  • Ürün Türü: Yarım Yağlı Beyaz Peynir
  • Kalori: 173 kcal
  • Saklama Derecesi: Buzdolabında 2-4 Derece

 

Mis peynir beyaz yarım yağlı özellikleri lezzetli içeriği, kaliteli yapısı ile güven veren bir peynir türüdür. Özellikle gıda sektöründe olan işletmeler içeriği güvenilir olan markaları tercih eder. Yarım yağlı beyaz peynir, en çok rağbet gören ürünlerin başında gelir. Yapısı tamamen doğal ürünlerden oluşan bu peynir, büyük oteller tarafından da tercih edilir. 1,5 kilogram boyutu ile satışa sunulan bu beyaz peynir, mutfaklarda birçok tarifte kullanılan bir üründür.

Her ne kadar peynir denilince akla günün ilk öğünü olan kahvaltı gelse de börek, poğaça, pide gibi ürünlerin yapımlarında peynire ihtiyaç duyulur. Peynirin içeriği ne kadar kaliteli ise mutfakta yapmış olduğunuz ürünler bir o kadar lezzetli olur. İçerik bakımından güvenilir ve kaliteli bir ürün arayışında iseniz; yarım yağlı beyaz peyniri tercih edebilirsiniz.

Mis Peynir Beyaz Yarım Yağlı Nerelerde Kullanılır?

Büyük işletmelerin tercihi olan Mis peynir beyaz yarım yağlı fiyatları bakımından da herkesin bütçesine uyum sağlar. Peynire ihtiyaç duymuş olduğunuz her alanda kullanılabilen bu yarım yağlı beyaz peynir, düşük kaloriye sahip olması nedeni ile de en çok tercih edilen peynir türlerinden bir tanesidir. Beyaz peynirlerin hangi alanlarda tercih edildiği ve nerelerde kullanıldığı sorusu sıklıkla araştırılan konulardan bir tanesidir.

 

Yarım yağlı beyaz peynirleri başta kahvaltı olmak üzere; birçok börek ve pide yapımında, makarna ve hamur işlerinde, çeşitli yumurta yapımında kullanabilirsiniz. Lezzetli yapısı ile dilediğiniz tariflerde kullanabileceğiniz bu peynir kullanıldığı tüm tariflerde kusursuz bir lezzet şöleni oluşturur. Ev dışı tüketim ürünlerinde şirketlerin tercihi olan yarım yağlı Mis beyaz peynir, doğru saklama koşulları ile uzun süreli olarak kullanılabilir. Sizler de içerik bakımından doğal, tat bakımından lezzetli ve güvenilir bir marka tercih etmek isterseniz yarım yağlı beyaz peynir ürününü tercih edebilirsiniz.

Mis Peynir Beyaz Yarım Yağlı Neden Tercih Edilmelidir?

Beyaz peynir çeşitleri arasında içerik bakımından temiz olması nedeni ile büyük şirketlerin tercihi olan yarım yağlı Mis beyaz peynir, içeriğinde herhangi bir katkı maddesi içermemesinden dolayı da dikkat çeken bir üründür. Lezzetli tariflerinizde ve günün en önemli öğünü olan kahvaltılarınızda sizler de yarım yağlı beyaz peynir tercih edebilirsiniz. Günlük peynir ihtiyacınızın karşılanmasında sizlere büyük oranda destek olan bu ürün ile benzersiz lezzetlerin tadına varabilirsiniz. İster toplu olarak isterseniz de direkt 1,5 kilogram olarak bu ürünü tercih edebilirsiniz.