Mis Yarım Yağlı Tost Peyniri (1*2kg)

Ürün Kodu:1024387

%13
399,78 TL 349,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Mis Peynir Tost Yarım Yağlı (*1*2 KG) Özellikleri

  • Miktar: 2 Kg
  • Adet: 1
  • Kategori: Tost Peyniri
  • Muhafaza Şekli: +4 ile +6 °C arasında

 

Mis peynir tost yarım yağlı özellikleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Yarım yağlı oluşuyla birlikte tost peynirini çeşitli tariflerde kullanabilirsiniz. İsterseniz yarım yağlı tost peyniri ile tost yapabilir ya da sandviçleri lezzetlendirebilirsiniz. Hızlı eriyen yapısı aynı zamanda kolayca kesilir. İstediğiniz kalınlıkta keserek sandviç ya da tost yaparken lezzete lezzet kazandırabilirsiniz. En lezzetli tarifleriniz bu özel tost peyniri ile yapılabilir.

Lezzeti ve besleyici değeri ile birlikte tost peyniri birbirinden farklı tariflerde kullanılabilir. İçeriğindeki yararlı bileşenler sayesinde herkes tarafından tercih edilebilir. Ayrıca tost yaparken kolayca erir ve bu sayede tostu lezzetlendirir. Tost peyniri yarım yağlı olduğundan dolayı diyet listelerinde tercih edilebilir. Güvenle yarım yağlı tost peynirini kullanabilirsiniz. İsterseniz diğer farklı tariflerde tercih edebilmeniz mümkündür.

Mis Peynir Tost Yarım Yağlı (*1*2 KG) Nasıl Kullanılır?

Mis peynir tost yarım yağlı fiyatları değişkenlik gösterebilir. Ürün listesinde fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca ürün miktarına göre fiyatlar belirlenir. Bu sebepten dolayı çeşitli fiyatlar gözlemlemeniz mümkündür. Aynı markanın birden fazla fiyatı bulunabilir. Uygun olan miktarı belirledikten sonra fiyatları sıralayabilirsiniz. Bunun yanında yarım yağlı tost peyniri her çeşit tarifte oldukça lezzetli bir deneyim sağlar. Tost peyniri ile çeşitli tostlar yapılabilir.

Birden fazla malzeme ile hızlıca eriyen tost peyniri de kullanabilirsiniz. Bunun yanında tost ekmeğini çeşitli ekmek türlerinden tercih etmeniz mümkündür. Farklı ekmek türlerinde aynı yumuşaklığı ve eriyen kıvamı oluşturur. En kalın ekmeklerde bile tost peynirinin ideal kıvamını yakalayabilirsiniz.

Tost peyniri ile birbirinden lezzetli tarifler yapılabilir. İstediğiniz miktarda kullanımı ayarlayabilirsiniz. Keskin bir bıçak yardımıyla tost peynirini istediğiniz kalınlıkta dilimler ayarlayabilirsiniz.

Mis Peynir Tost Yarım Yağlı (*1*2 KG) Avantajları Nelerdir?

Kaşar peyniri ile tost yapmak oldukça lezzetli tarifler ortaya çıkarır. Tost için oldukça uygundur ve hızlıca erir. Kolayca eriyen formu ile birlikte diğer malzemelerle kolayca bütünleşir. Bütün malzemeleri bütünleştiren yarım yağlı tost peyniri ile lezzet elde edebilirsiniz. Oldukça lezzetli tost peyniri avantajları ile bilinir. Hızlıca tost yapabilmeye olanak tanır.

Tost peyniri lezzeti ile birlikte her öğünde tercih edilebilir.  İster sabah kahvaltısında ister öğle yemeklerinde tariflerde kullanılabilir. Dilerseniz tost peyniri ile sandviç yapabilirsiniz. İçerisine diğer farklı malzemeler ekleyerek lezzeti çeşitlendirebilirsiniz. Hem kendiniz hem sevdikleriniz için bu özel lezzeti tercih edebilirsiniz. Tost peyniri yarım yağlı olduğundan dolayı diyet listelerinde bile güvenle kullanılabilir.