Niva Paket Margarin (48*250g)

Ürün Kodu:1005369

%14
734,91 TL 632,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Margarin Paket (48*250gr) Niva Özellikleri

  • Miktarı: 48*258 Gr
  • Raf Ömrü: 6 Ay
  • Kullanım Alanları: Profesyonel Mutfaklar 
  • Saklama Koşulları: Buzdolabı

 

Yemek ve tatlı yapımında en çok kullanılan ürünler arasında margarin yer alır. Margarinler yemeklerin yağ ihtiyacını karşılarken lezzetinin de artmasını sağlarlar. Margarin paket Niva özellikleri arasında uzun süreli kullanıma uygun olması bulunur. Profesyonel mutfakların bu ürüne olan ihtiyaçlarının uzun süre için karşılanması mümkün olur. Aynı zamanda kalabalık ailelerin toptan alışverişlerinin yapılması sırasında da tercih edilir. Buzdolaplarında uzun süre boyunca muhafaza edilebilir. 250 gr olan paketler ile yemek, pilav, hamur işleri ve tatlıların yapılmasında içine koyulacak yağ miktarının ayarlanması pratik olur. Yağ miktarı tam olarak ayarlanan pilavlar, sulu yemekler ve hamur işlerinin lezzeti de mükemmel olur.

Margarin Paket (48*250gr) Niva Nerelerde Kullanılır?

Yemek ve tatlıların yapımında yağ kullanılır. Kullanılan yağın cinsi ise yemeğin ve tatlının tadının güzel olmasında etkilidir. Margarin uzun yıllardır yemeklere ve tatlılara kattığı özel lezzet ile mutfaklarda en çok tercih edilen yağlar arasında yer alır. Margarin paket Niva fiyatları değişiklik gösterebilir. Üründe 48 paketin olması ile de uzun süre kullanım için uygundur. Pilavlarda, sulu yemeklerde, çorbalarda, tatlılarda, pastalarda, poğaça ve böreklerde bu yağ kullanılır. 250 gr olan paketi ile ölçünün ayarlanması konusunda da sıkıntı yaşanmaz. Yiyeceklerin tadını artırır ve kolay erir hamur yoğurulması sırasında da kolaylıklar sunar. Poğaça ve kurabiye gibi hamur işlerinde kullanılacağında birkaç saat önce buzdolabından çıkartılması gerekir. Bu şekilde bir miktar yumuşar ve hamurun yoğurulması kolay olur. Önceden buzdolabından çıkarılan margarinin yumuşaması ile hamurun içinde homojen şekilde dağılır.

Margarin Paket (48*250gr) Niva Avantajları Nelerdir?

Lezzetli yemekler yapmak için uygun ve kaliteli ürünler kullanılması gerekir. Çok çeşitli yağ bulunmakla birlikte blok margarin kullanılarak yapılan yemeklerin lezzeti bir başka olur. Anadolu kadınlarının mutfaklarında mutlaka bu ürün yer alır. Buzdolabında olması halinde yeni tarifler denenmesi sırasında eksikliği hissedilmez hemen kullanılabilir. Restoranlarda yapılan yemeklerde kullanıldığında müşteri memnuniyetinin üst düzeye taşınması mümkün olur. Blok margarin uzun raf ömrü ile uzun süre dayanır. Kalabalık ailelerde de toplu alışverişlerde bu ürün tercih edildiğinde uzun süre için yağ ihtiyacı karşılanmış olur. Lezzetli pilavlar, hamur işleri ve özel tariflerin yapılmasını sağlar. Damak tatlarına önem veren kişiler yemeklerde kullanılan yağın cinsini hemen fark ederler. Margarin kullanarak yapacağınız yemekler ile aşçılığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.