Öncü Domates Salçası (1*5kg)

Ürün Kodu:1033863

169,48 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Domates Salçası N:4,35 Kg (1*5 KG) Öncü Özellikleri

  • Net Miktar: 5 Kg
  • Ham Madde: Domates
  • İçindekiler: Domates, tuz, zeytinyağı
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru bir alanda muhafaza edilmelidir

 

Domates salçası Öncü özellikleri sayesinde yemeklere lezzet katar. Birbirinden farklı yemeklerde tercih edebilirsiniz. İster ana yemek ister diğer tariflerinizde kullanıma uygundur. Ayrıca tost yaparken de kullanabilirsiniz. Damak zevkinize göre oldukça çeşitli bir kullanım alanı bulunur. Bunun yanında besleyici değeri yüksektir.Pürüzsüz ve yoğun kıvamıyla kullanımı rahat ve kolaydır. Domates salçası özenle hazırlanan yoğun dokusu ile birlikte her türlü tarif için kolayca kullanılabilir. Bu özel formül en olgun hasat zamanında elde edilen domateslerle yapılır. Domateslerin lezzeti ile domates salçası besleyici değeri yüksektir.

Domates Salçası N:4,35 Kg (1*5 KG) Öncü Nasıl Kullanılır? 

Domates salçası Öncü fiyatları güncel fiyat listesinde bulunur. Miktara göre fiyatlarda farklılık görülebilir. Ekonomik rakamlarla her mutfakta bulunması gereken domates salçası besleyici değeri ile tercih edilebilir. Ayrıca kullanımı da son derece zengin bir kullanım alanına sahiptir. İster kısır yaparken isterseniz ana yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı tarifler domates salçasıyla daha lezzetli hale gelir. Pilav yaparken renklendirmek ve lezzet vermek amaçlı kullanabilirsiniz. Ayrıca et ya da tavuk pişirirken lezzeti ortaya çıkartan domates salçası eşsiz bir tat bırakır. Buna ek olarak tavuk ya da et yemeklerinde birbirinden farklı soslar domates salçası ile hazırlanabilir.

Domates Salçası N:4,35 Kg (1*5 KG) Öncü Faydaları Nelerdir? 

Domates salçası faydaları besleyici değeri ile bilinir. Yemeklerinizin vazgeçilmezi olan domates salçası tam kıvamında lezzeti ile birlikte tercih edilebilir. Kullanımı kolay ve pratik olan domates salçasında kullanım alanı oldukça farklıdır ve çeşitlidir. Birbirinden farklı kullanım alanlarında domates salçası damak zevkinize hitap eder. Ayrıca faydasıyla birlikte yemeklerde hem renk katar hem de lezzeti ikiye katlar. Domates salçasının yoğun kıvamıyla kullanımda dilediğiniz her türlü tarifte tercih edilebilir.