Ova Kraft No:1 Buğday Unu (1*25kg)

Ürün Kodu:1008801

%10
580,00 TL 523,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ova Un Buğday No:1 Kraft (1*25KG) Özellikleri

  • Miktarı: 25 KG
  • Adet: 1
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • Kullanım Alanları: Tarifler

 

Ova un buğday no:1 kraft (1*25 Kg) özellikleri kapsamında 1 numaralı buğdaydan elde edilen yüksek kaliteli bir un çeşidi olarak bilinir. Buğdayın özel işlemlerden geçirilerek elde edilen bu gıda, beyaz renkte ve homojen bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkar. Ürün, profesyonel mutfaklarda ekmek, hamur işi ve makarna üretiminde tercih edilir.  Ayrıca bu ürün kaliteli bir hamur elde etmek için uygun orana sahip olmasıyla bilinir.

Ova Un Buğday No:1 Kraft (1*25KG) Nerelerde Kullanılır?

Un, yüksek protein ve glutensiz içeriğiyle çoğunlukla ekmek, hamur işi yapımında tercih edilir.  Örneğin günümüzde işletmelerde kek, kurabiye, pizza hamuru gibi hamur işi ürünlerinin yapımında kullanılabilir.

Aynı zamanda, ürün unlu mamuller ve çörekler gibi tatlı ürünlerin yapımında da kullanılabilir. Fırınlarda ve gıda üretim tesislerinde kullanım için ideal olan bu ürün, yüksek kaliteli hamur işi üretimi için tercih edilen bir seçenek olarak ön plana çıkar.

Ova ürünlerinin günümüzde kullanımı oldukça yaygın düzeyde olarak ön plana çıkar. Bu ürünün kullanımıyla elde edilen ürünler, yüksek protein oranı sayesinde lezzetli olur. Ürün, kaliteli hamur işi üretimi için gereksinim duyulan kaliteli bir hammadde olduğu için fırınlarda, gıda üretim tesislerinde veya evde hamur işi yapımında kullanılacak ürünler arasında yer alır.

Ova Un Buğday No:1 Kraft (1*25KG) Ova Faydaları Nelerdir?

Bu ürün kuru gıda kategorisinde yer alır. Yüksek kaliteli bir buğday unu kullanmanın birçok faydası vardır. Buğday ununun yüksek protein içeriği, ürünlerin lezzetli olmasını sağlamasıyla ön plana çıkar. Ürünlerin aynı zamanda günümüzde bazı tatlıların yapımında da kullanıldığı biliniyor. Geniş kullanım alanıyla birçok açıdan fayda sağlar.