Piyale Çilekli Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1027884

%29
327,00 TL 231,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Puding Çilek (1x3 Kg) Piyale Özellikleri

  • Miktarı: 3 Kg
  • Kalori (100 gr): 107
  • Ürün Çeşidi: Çilekli
  • Ürün Markası: Piyale

 

Tatlı yemeyi seviyorsanız ve kendiniz ya da sevdikleriniz için enfes bir tatlı yapmak istiyorsanız birçok seçeneğiniz olabilir. Ancak bu seçeneklerinizden bazıları hem tatlıların yapım aşamasının zorluğundan hem de yüksek kalorili olmasından dolayı sizleri memnun etmeyebilir. İşte bu durumda da kolaylıkla yapacağınız ve tatlı ihtiyacınızı gidereceğiniz bir tatlı çeşidine ihtiyacınız olacaktır. Bu ihtiyacınızı giderme konusunda da Piyale pudingleri sizlere yardımcı olabilir. Piyale pudingleri arasından seçtiğiniz puding çeşidine göre az kalorili bir tatlıyı sizler de deneyebilirsiniz. Eğer az kalorili ve enfes bir tadı olan pudingi denemek isterseniz seçiminizi Piyale çilekli pudinginden yana yapabilirsiniz. Piyale puding çilek özellikleri sayesinde ne kadar doğru bir seçim yaptığınızı bir kere daha fark edebilirsiniz.

Puding Çilek (1x3 Kg) Piyale Kullanımı

Puding satın almak istediğinizde tek kullanımlıklardan satın alarak 4-6 kişilik bir tatlı yapabilirsiniz. Ancak size 4-6 kişilik bir tatlı yetmiyorsa eğer seçiminizi daha büyük olan bir puding paketinden yana yapabilirsiniz. Piyale çilekli pudingleri 3 kg'lık paketleri ile sizlere bu konuda yardımcı olarak kalabalık aileler için olan puding ihtiyacını karşılamaktadır. 3 kg'lık puding paketi sayesinde tatlı canınız çektiği zaman puding yapabilme şansına sahip olabilirsiniz.

Puding yapımı için çok fazla vakit kaybetmenize gerek kalmaz. İster 4-6 kişilik puding yapımına dikkat ederek isterseniz de daha fazla toz karışımdan kullanarak tatlınızı birkaç dakika içerisinde hazırlayabilirsiniz. Üstelik puding çilek Piyale fiyatları da uygun olmasıyla dikkat çekicidir.

Puding Çilek (1x3 Kg) Piyale Tüketimi

Piyale çilekli pudinginin uygun fiyatı ve enfes tadının yanı sıra kalitesi ile de size en iyisini sunmayı başarmaktadır. Piyale çilekli pudingini ölçülere uygun bir şekilde kullandığınızda pudinglerinizde istediğiniz kıvamı kolaylıkla yakalarsınız. Bu sayede de tek bir paket ürünle anında tatlı ihtiyacınızı karşılayabilir ve hem kendinizi hem de yaptığınız pudingi tadanları mutlu edebilirsiniz.