Piyale Et Bulyon (1*5kg)

Ürün Kodu:1000822

%32
795,20 TL 537,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Bulyon Et (1*5 Kg) Piyale

  • Miktarı: 1*5 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Kuru Gıda
  • Kuru Gıda Çeşit: Bulyon Et

Kaynama anlamına gelen ve "bouillir" kelimesinden türetilen bulyon, halk arasında et suyu olarak bilinir. Yemeklerde yoğun bir şekilde kullanılan et suyu ya da bulyon, kemiklerin, etlerin, balıkların veya sebzelerin kaynatılmasıyla kolay bir biçimde elde edilen sudur. 5 kilogramlık paketlerde satışa sunulan bulyon et Piyale, yemek pişirdiğiniz her anınızda yanı başınızda yer alır.

Bulyon Et (1*5 Kg) Piyale Nerede Kullanılır?

Yemeklere kazandırdıkları eşsiz lezzet dolayısıyla yoğun bir kullanım alanı bulan et suyu ya da bulyon, çeşitli doğal malzemeler, sebzeler ve baharatlar kullanılarak tatlandırılmış hali olan bulyonların sağlık üzerinde herhangi bir olumsuz etki doğurmadığı bilinen bir gerçektir. Doğrudan yemeklere eklenen et bulyon ile yemeklerin lezzeti zenginleştirilir ve daha lezzetli yemeklerin ortaya çıkması sağlanmış olunur. Her kesimin kolay bir şekilde faydalanabilmesine imkân tanıyan bulyon et Piyale fiyatları, oldukça makul bir seviyede belirlenir. Bu sayede her kesim, yapacağı her yemekte kullanmak üzere bu ürüne kolay bir şekilde ulaşabilme imkânına kavuşmuş olur. Bu nedenle günlük rutin hayatın olmazsa olmazları arasında yer alan yemek pişirme olayı, kazandığı lezzet sebebiyle sıradan olmaktan öte bir noktaya ulaşır.

Bulyon Et (1*5 Kg) Piyale Avantajları Nelerdir?

Et suyu yerine kullanılan et bulyon, sulu tencere yemeklerinden tutun da pilavlara varana kadar, çorbalardan tutun da soslara varana kadar pek çok farklı yemekte geniş bir kullanım alanı bulur. Tuz ve baharatlar ile oldukça zengin hale getirilen et bulyon, kendine has lezzeti ile damaklarda unutulmaz tatlar bırakır. Serin ve kuru yerde muhafaza edilen et bulyonlar, mutfaklarının olmazsa olmazı konumundadır. Her mutfakta et bulyona rastlamak oldukça mümkün bir durumdur. Helal tüketime uygun bir şekilde üretilen et bulyonlar, herkesin gönül rahatlığı ile yemeklerinde et bulyon kullanmasını daha kolay hale getirir. Baharatlar gibi yemeklerde yoğun bir kullanım alanı bulan bulyon et, oldukça pratik ve leziz olmaları sebebiyle, insanlar tarafından yoğun bir biçimde tercih edilirler. Zira bulyon et suyu kullanılarak yapılan yemekler, bulyon et suyu kullanılmadan yapılan yemeklere göre daha lezzetlidir.