Piyale Kakaolu Muffin Miksi (1*10kg)

Ürün Kodu:1027878

%11
1.194,00 TL 1.063,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Muffin Miksi Kakaolu (1*10 KG) Piyale Özellikleri

  • Miktarı: 1*10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Tatlılar
  • Puding Çeşidi: Muffin Miksi Kakaolu

 

İnsanların kahvaltı sofralarında vazgeçemediği bir tat haline gelen muffin miksi kakaolu Piyale farkıyla sizlerle buluşur. Muffin miksi kakaolu Piyale özellikleri arasında 10 kilogram olması bulunur. Piyale ekonomik paketi ile tüm muffin ihtiyacınızı aynı anda karşılar. Profesyonel aşçılar ve özellikle pastacılar için 10 kilogramlık muffin miksi kakaolu paketler avantajlıdır.

Muffin Miksi Kakaolu (1*10 KG) Piyale Nerelerde Kullanılır?

Kahvaltı sofralarında da tercih edilen ve oldukça doyurucu olan bu hamur işinin birçok çeşidi bulunur. Muffin çeşitlerinden en çok tercih edilenlerden biri de kakaolu olandır. Sadece kahvaltı sofralarında değil aynı zamanda öğle ya da akşam yemeklerinde de tüketilen muffin miksi kakaolu çocuklar için de besleyicidir. Muffin miksi kakaolu Piyale fiyatları oldukça bütçe dostudur. Gramaj hesabı yapıldığında oldukça hesaplı olan bu ürün pastacıların en çok tercih ettiği gıdalar arasındadır. Hızlı ve pratik bir şekilde hazırlanan muffin miksi kakaolu aromalı kahvelerin yanında tercih edilir. Gün içerisinde tüketildiği halinde tek bir muffin bir açlık hissini kapatmanıza yardımcı olur.

Muffin Miksi Kakaolu (1*10 KG) Piyale Neden Tercih Edilmelidir?

Sofralarda zevk ile tüketilen muffin çeşitleri geniş yelpazede ayrılır. En çok tercih edilen ve bilinen çeşidi muffin miksi kakaoludur. Piyale’nin hazır toz gıdalarından biri olan puding katkı maddesi bulundurmaz. Muffin miksi kakaolu paketleri hava ve nem almaz bu sayede uzun ömürlü kullanım vadeder.