Piyale Kakaolu Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1006647

%30
493,45 TL 343,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Puding Kakaolu (1*3KG) Piyale Özellikleri

  • Miktar: 3 Kg
  • İçindekiler: Kakao, şeker, yağ, nişasta, aroma vericiler, kıvam artırıcılar
  • Saklama Koşulları: Kapalı kutuda serin ve kuru yerlerde

 

Canınız tatlı çekti ancak vaktiniz kısıtlı ya da pratik bir şeyler yapıp tüketmek istediğiniz de puding imdada yetişecek en uygun tatlılardan biridir. El oylamadan, ustalık gerektirmeyen ve çok bulaşık çıkarmadan lezzetli bir puding yapmak çok kısa bir sürede mümkündür. Hazır pudingler de muzlu, çilekli, vanilya ve kakao gibi pek çok çeşit vardır. Puding kakaolu Piyale özellikleri bakımından oldukça zengin bir üründür. İçeriğindeki besin kaynaklarıyla vücuda fayda sağlar.

Puding Kakaolu (1*3 KG) Piyale Nasıl Kullanılır?

Puding yapması kolay ve lezzetli olan bir üründür. Her yaş grubunun zorlanmadan yapabileceği bu tatlının onlarca markada çeşidi vardır. Piyale doğal içeriği ve lezzetli tarifi ile damaklarda eşsiz bir lezzet bırakan kakaolu puding ile piyasada yerini almıştır. Kakaolu pudinglerde kakaonun kalitesi pudingin de lezzetini etkileyecektir. Piyale kakaolu puding kaliteli malzemeleri bir araya getirerek mutfakların vazgeçilmezlerinden biridir. Puding kakaolu Piyale fiyatları her bütçeye hitap edebilmek için belli bir skalada belirlenmiştir. Büyük boy olan Piyale puding genellikle iş yerlerinde ya da kalabalık yaşam alanlarında tercih edilse de çok fazla puding tüketen evlerinde vazgeçilmez ürünüdür. Puding Sade tüketilebildiği gibi çeşitli tatlıların tamamlayıcı malzemesi olarak da kullanılabilir. Puding kakaolu Piyale fındık ve fıstık gibi yemişler ile de renklendirilerek servis edilebilir.

Puding Kakaolu (1*3 KG) Piyale Neden Tercih Edilmelidir?

Puding yapım olarak kolay ve lezzetli bir ürün olması nedeniyle sıkça tercih edilen bir tatlıdır. yrıca çeşitli tatlılarda da ek bir ürün  olarak kullanılarak tatlının lezzetine lezzet katılabilir. Hafif bir tatlı olması puding olan talebi artırır. Yapımı kolay ve hızlı, lezzetli ve hafiftir. Yaz kış her mevsim tercih edilebilecek bu ürün genellikle soğuk tercih edilir ancak sıcak tüketilmesinde de herhangi bir sakınca yoktur.