Piyale Keşkül (1*3kg)

Ürün Kodu:1027875

%30
382,00 TL 268,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Keşkül (1*3 KG) Piyale Özellikleri

  • Miktarı: 1*3 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Tatlılar
  • Puding Çeşidi: Keşkül

 

Keşkül tatlısı çoğu kişi tarafından bilinen ve zevk ile tüketilen bir tatlı çeşididir. Keşkül Piyale özellikleri arasında 3 kilogram olması bulunur. Hafif ve leziz tadı ile bilinen keşkül Türk mutfağının vazgeçilmez tariflerinden birisidir. Piyale hazır keşkül süt ile karıştırılıp kaynatıldığı andan itibaren anında hazır olur.

Keşkül (1*3 KG) Piyale Nerelerde Kullanılır?

Türk mutfağında tatlı çeşitleri oldukça geniş bir yelpazede ayrılır. Benzersiz tatlılardan biri ise keşküldür. Profesyonel mutfaklarda oldukça avantaj sağlayan keşkül paketleri 3 kilogramdır. Keşkül Piyale fiyatları gramaj olarak hesaplandığında oldukça avantajlıdır. Türk mutfağının önemli tatlılardan birisi olan keşkül, çay ya da meyveli içeceklerinin yanında harika gider. Benzersiz tadı ile yanına meyve ya da bisküviler eklendiğinde ortaya eşsiz sunumlar çıkar.

Keşkül (1*3 KG) Piyale Neden Tercih Edilmelidir?

Türk mutfağının benzersiz yemekleri kadar tatlıları da oldukça lezzetlidir. Bu lezzetli tatlılar arasında keşkül de bulunur. Türk mutfağının tatlılarından keşkülün yapımı Piyale ile oldukça kolaydır. 5 dakika içerisinde hazır olan keşkül puding çeşididir. Hızlı ve pratik bir tarif olan keşkül tatlı krizlerinize birebir gelecektir. Bembeyaz rengi ve mayhoş tadı ile ağızlarda enfes bir tat bırakır.

Keşkül tatlısı herhangi bir öğünde tüketildiği takdirde vücutta ağırlık yapmaz aynı zamanda hem dinç tutar hem de enerji katar. Kaliteli Piyale keşkülünün içerisinde mısır unu, pirinç unu, şeker ve badem bulunur. Keşkülü birkaç bardak süt ya da su ile ocağın üstünde karıştırmanız tatlının koyulaşmasına vesile olur. Koyulaşan tatlıyı kaselere alarak üzerine çilek ya da muz gibi meyveler ilave ederek sunum yapabilirsiniz.