Piyale Kremalı Tavuk Çorba (1*3kg)

Ürün Kodu:1001296

264,20 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Kremalı Tavuk (1*3kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 kâsede 165 kcal
  • İçindekiler: Tavuk, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

Çorba kremalı tavuk Piyale özellikleri ve tam kıvamındaki lezzeti ile birlikte pek çok kişinin tercihidir. Dokusu ve kıvamı ile birlikte damak zevkinize hitap eder. İçeriğindeki baharat oranı ve tavuk proteini tüm damak zevkine uyar. Zahmetsiz bir şekilde tüm mutfaklarda bulunması gereken kremalı tavuk çorbası damak zevkinize hitap eder. Tadı ve dokusu ile birlikte beklediğiniz geleneksel kremalı tavuk çorbası deneyimini yaşayabilirsiniz.

Çorba Kremalı Tavuk (1*3kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Çorba kremalı tavuk Piyale fiyatları güncel rakamlarla fiyat listesinde sunulmuştur. Ürün gramaja göre birbirinden farklı fiyatlarla sunulur. Buna ek olarak makul fiyatları her bütçeye hitap eder. Aradığınız lezzeti kremalı tavuk çorbasıyla yakalayabilirsiniz. Son derece pratik bir kullanımı bulunur. Kaç kişilik yapacağınızı belirledikten sonra su ile karıştırarak çorbaya hızlıca hazırlayabilirsiniz. Karıştırarak kıvam almasını sağlar ve kaynadıktan sonra altını kapatabilirsiniz. Sıcak sıcak servis yaparak kremalı tavuk çorbasıyla birlikte sebze yemeklerini tercih edebilirsiniz. Yapımında öncelikli olarak kişi sayısını belirleyerek toz formundaki kremalı tavuk çorbasını kullanabilirsiniz.

Çorba Kremalı Tavuk (1*3kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba çeşitlerinden biri olan kremalı tavuk çorbası eşsiz bir lezzete sahiptir. Bu özel lezzet herkesin damak zevkine uyar. Dilerseniz tek bir öğün şeklinde tüketilebilir. Severek tükettiğiniz bu özel lezzet yumuşacık krema kıvamıyla damaklarda eşsiz bir tat bırakır. Ayrıca tuz ve baharatlarıyla birlikte lezzet ikiye katlamıştır.