Piyale Muzlu Puding (1*3kg)

Ürün Kodu:1027881

%30
331,00 TL 232,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Puding Muz (1*3 KG) Piyale Özellikleri

  • Miktarı: 1* 3 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Tatlılar
  • Puding Çeşidi: Muz

 

Türk mutfağının vazgeçilmez yemeklerinin yanı sıra tatlıları da oldukça meşhurdur. Profesyonel mutfaklar için bu pudingler en çok tercih edilen sütlü tatlılar arasına yer alır. Kaliteli ve güvenilir bir marka olan Piyale hazır toz tatlılar konusunda oldukça iyidir. Puding muz Piyale özellikleri arasında 3 kilogram olması bulunur. Ekonomik paketi ile toptan muzlu puding ihtiyacınızı karşılar.

Puding Muz (1*3 KG) Piyale Nerelerde Kullanılır?

Ülkemizde tatlı seven sayısı oldukça yüksektir. Hızlı ve pratik tatlı arayışında olan tüketiciler 5 dakikada hazır olan Piyale’nin muzlu pudingini tercih edebilir. Pratik ve kolay bir tarif olan muzlu puding pasta keklerinin arasına ya da üzerine dökülerek tüketilebilir. Toz formunda satılan muzlu pudingler birkaç dakika içerisinde hazır olur. Emek harcamadan yapılan bu tarif en çok tropikal meyvelerin yanına yakışır. Puding muz Piyale fiyatları gramaj olarak hesaplandığında oldukça bütçe dostudur.

Puding Muz (1*3 KG) Piyale Neden Tercih Edilmeli?

Yıllardır en hızlı tarif olarak bilinen bu sütlü tatlı ülkemizde oldukça geniş kitlelerce tüketilir. Kimisi için atıştırmalık kimisi için de tatlı yerine geçen pudingin tarifi oldukça basittir. Her yaştan insanın yapabileceği bu tarif için gerekenler Piyale muzlu puding ve birkaç su bardağı süttür. Ocağın üstünde karıştırılarak koyulaşan muzlu puding çeşitli meyveler ile servis edilir.