Piyale Revani&Triliçe (1*3kg)

Ürün Kodu:1027872

398,90 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Piyale Revani & Trileçe  (1*3 Kg) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Türk Tatlıları
  • Adet: 1
  • Ağırlık :3 Kg
  • Kalori: 121 kcal (1 porsiyon)

 

Piyale Revani & Trileçe  (1*3 Kg)

Revani ve trileçe, profesyonel mutfaklarda boy gösteren özel tatlılardandır. Tüm dış tüketim mutfaklarında hızlı olmak önemlidir, bu sebeple bu tatlıları yaparken ustaların ve şeflerin en az kendi el lezzetleri kadar güvenebilecekleri seçeneklere ihtiyaçları vardır. Bu durumda devreye toz tatlılar girer.

Revani, Türk mutfağının çok özel tatlılarından birisidir. Osmanlı dönemine kadar dayanan geçmişiyle bugün hala çok sayıda kişi tarafından da tüketilir.  Aynı şekilde trileçe de Balkanlardan ülkemize hızlı bir giriş yapan özel tatlılardandır. Elinizdeki Piyale Revani & Trileçe toz karışım bu iki tatlıyı da hazırlamak için ana malzeme olabilir.

3 kilogramlık paket içerisinde tüketiciye sunulan karışım tozu revani ve trileçe hazırlamak için oldukça pratik bir seçenektir. İşletme mutfaklarında tatlı standları hep dolu ve zengin olmalıdır, hatta ne kadar çok çeşit olursa o kadar çok talep de olur. Bu sebeple Piyalenin piyasaya sürmüş olduğu revani ve trileçe tatlısı hazırlama karışımları ile ortaya şahane lezzetler çıkartılabilir.

Ürün, toz halindedir ve hava almayan ısıdan, nemden etkilenmeyen ambalajlar içerisinde bulunur. Alınan toz ürünü çok kısa sürede hazırlamak mümkündür. Sadece yumurta ve süt ekleyerek revani trileçe hamuru kısa sürede hazırlanabilir.

İsteyenler ürüne aroma katmak için portakal veya limon kabuğu rendesi de ekleyebilirler. Paketin arkasında aynı zamanda şurup ve sütlü sos için bir tarifte bulunur, bu tarif hazırlanıp kullanıldığında tatlılar orijinal bir trileçe veya revani gibi görünecektir.

Piyale Revani & Trileçe  (1*3 Kg) Özellikleri

Bu iki özel tatlıyı hazırlamak normal şartlarda biraz vakit alabilir, profesyonel mutfaklarda ise hız çok önemlidir. Hızlı ve seri şekilde art arda ürünler çıkarmak gerekir, bunun için de yardımcı malzemelerden destek almak kaçınılmazdır. le Revani ve Trileçe Piyaözellikleri ve pratikliği ile ön plana çıkarak usta şeflere yardımcı olur.

Paket arkasında belirtilen tarife göre tatlı kolaylıkla hazırlanabilir. Eklenmesi gereken yardımcı malzemeler ise oldukça azdır,  yumurta ve süt dışında herhangi bir şeye gerek olmaz. Satın alınan toz ürün her ne kadar korunaklı bir ambalaj içerisinde yer alsa da saklama koşullarına da dikkat etmek gerekir. Muhafaza edilen ortamın nemden, ısıdan ve kokudan yalıtılmış olduğuna emin olmalısınız. Aksi takdirde tatlının tadı, dokusu ve kokusu bozulabilir.

Toz tatlılar büyük bir kolaylıktır, özellikle gıda işletmecileri revani ve trileçe gibi tatlıları hızlı şekilde tatlı stantlarına eklemek isterler. Tam da bunun için kullanabilecekleri le Revani ve Trileçe toz tatlı işlerini kolaylaştırır. Ürünü g2m üzerinden uyguna gelen Piyale Revani & Trileçe fiyatları ile satın almak mümkündür.