Piyale Sade Muffin Miksi (1*10kg)

Ürün Kodu:1027877

%9
639,20 TL 579,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Muffin Miksi Sade (1*10 KG) Piyale Özellikleri

  • Miktarı: 1*10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Tatlılar
  • Puding Çeşidi: Muffi Miksi Sade

 

Ülkemizde ve hatta dünyada en çok tercih edilen tatlılardan birisi muffin kurabiyelerdir. Çoğunlukla kahvaltı servislerinden eksik olmayan muffin kurabiyeler sıcak içeceklerin yanında tercih edilir. Besleyici vitaminleri ile gün boyu enerjik ve dinç tutan muffinleri yapabilirsiniz. Muffin Miksi Sade Piyale özellikleri arasında 10 kg olması bulunur. Ekonomik paketi profesyonel mutfaklar için oldukça avantajlıdır. Büyük 10 kilogramlık paketi uzun süreli kullanım vadeder.

Muffin Miksi Sade (1*10 KG) Piyale Nerelerde Kullanılır?

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile kendini en iyi şekilde geliştirmeyi başarmıştır. Piyale markasının Muffin Miksi Sade ürünü katkı maddesi bulundurmaz. Muffin Miksi Sade Piyale fiyatları gramaj olarak hesaplandığında oldukça avantajlı fiyatlar ortaya çıkar. Ürünü pişirdikten sonra aromalı bir kahve eşliğinde tüketebilirsiniz. Benzersiz lezzeti ve kokusu sayesinde tüketicilere eşsiz bir lezzet şöleni yaşatır. Her öğünde rahat bir şekilde tüketilebilen Muffin Miksi Sade gün içerisinde tüketicileri hem tok hem de enerjik tutar.

Muffin Miksi Sade (1*10 KG) Piyale Neden Tercih Edilmelidir?

Türk mutfağının vazgeçilmez yemekleri oldukça sevilir aynı zamanda Türk mutfağının tatlıları da adeta lezzet şölenidir.  Piyale markasının puding çeşitlerinde katkı maddesi bulunmaz. Muffin Miksi Sadenin yağ oranı fazla olduğu için enerji veren vitaminleri oldukça yüksektir. Doyurucu bir ekmek çeşidi olan ürünün paketleri 10 kilogram olarak tasarlanmıştır. Tek bir pakette muffin ihtiyacınızı en şekilde karşılayabilirsiniz. Eğlenceli kalıplarda pişirilen muffinlar çocukların ilgisini en iyi şekilde çekmeyi başarır.