Piyale Supangle (1*3kg)

Ürün Kodu:1027868

%32
748,80 TL 510,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

PİYALE SUPANGLE  (1*3 KG) Özellikleri Nelerdir?

  • Malzeme Türü: Kuru Gıda
  • Grubu: Türk Tatlıları
  • Adet: 1
  • Ağırlık :3 Kg
  • Kalori: 184 kcal(1 orta porsiyon)

 

Piyale Supangle  (1*3 Kg)

Supangle, oldukça sevilen ve talep gören tatlılardan birisidir. Profesyonel mutfaklarda bu ürünü yapmak ve hazırlamak biraz vakit alabilir. Bu durumda devreye hazır toz tatlılar girer. Bu ürünler sayesinde supangle hazırlamak hem pratik hem de kolaydır.

Piyale markasının profesyonel mutfaklar ve ev dışı tüketim merkezleri için üreterek piyasaya sunduğu 3 kilogramlık büyük ambalajlar oldukça işlevseldir. Paketin içerisinde pişirilmeye hazır toz bir ürün vardır. Tozun süt ile buluşturulması hazırlanması için yeterlidir.

Kakaolu tozu sadece sütle pişirmek orijinaline yakın bir tatlı elde etmeye yarar. Ürün tadı, kokusu ve lezzeti orijinal supangleyi aratmayacak şekilde üretilmiştir. Pişirme işlemi gerçekleşirken sürekli karıştırmak ve tatlının pürüzsüz bir hal almasını sağlamak gerekir, ardından içerisine margarin ve vanilya ilavesi de yapılabilir. Tüm bu yardımcı malzemeler supanglenin tadını ve kokusunu ikiye katlamak için tercihen kullanılır.

Piyalenin üretmiş olduğu toz supangle hazırlandıktan sonra isteğe göre süslenebilir. Toz fındık fıstık, çikolata parçası, Hindistan cevizi, file badem gibi malzemeler ile tatlının lezzeti arttırılabilir. 3 kilogramlık poşet sayesinde pastaneler, kafeler, catering şirketleri, restoranlar, oteller ve daha birçok işletme tatlı çeşitlerini artırabilir.

Piyale Supangle  (1*3 Kg) Özellikleri

Piyale Supangle  (1*3 Kg) Özellikleri nelerdir? Ürün toz bir forma sahiptir, bu tozun süt ile açılarak pişirilmesi gerekir. Pişme işlemi tamamlandıktan sonra tat ve koku olarak orijinale benzer bir tat elde edilir. Pişirilen tatlının içine kek kırığı, pandispanya parçası, kakaolu bisküvi de koyulabilir. Piyale supangle, pratikliği ve işlevselliği ile de profesyonel mutfaklar tarafından tercih edilir.

Supangleyi hazırladıktan sonra porsiyonlara bölerek sade şekilde tüketime sunmak mümkündür. Bunun dışında hazırlanmış supangle ile çeşitli lezzetler de ortaya çıkartılabilir. Bisküvi pastaları, kuplar, mozaik pastalar, magnolialar hazırlamak mümkündür. Sıcak yaz günlerinde tatlı iyice soğutularak dondurma veya kaymakla servis edilebilir.  İşletme

Piyale Supangle, toz bir ürün olduğu için nemden, ısıdan ve kokudan uzak tutulması gerekir. Çoğu toz ürün ortamda bulunan nemi ve kokuyu içine hapseder. Bu sebeple saklama koşulları son derece önemlidir. Orijinal supanglenin içerisinde bir miktar kek veya pasta parçası dilimi de bulunur. Usta şefler supangle hazırlarken, orijinaline sadık kalmak istiyorlarsa içine kek dilimi de koyarak servis edebilirler.

 

İşletme mutfakları için bazı ürünlerin toplu alımı önemlidir, yeterli gelmesi ve ihtiyacı karşılaması açısından toptan alımlar yapılır. 3 kilogramlık toz supangle de profesyonel mutfakların tatlı ihtiyacını bir süre karşılayabilecek ölçektedir, ürünü g2m Exper güvencesiyle ve uygun Piyale Supangle fiyatları ile satın alabilirsiniz.