Piyale Tarhana Çorba (1*3kg)

Ürün Kodu:1001304

%33
484,70 TL 325,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çorba Tarhana (1*3kg) Piyale Özellikleri

  • Net Miktar: 3 Kg
  • Kalori: 1 kâsede 165 kcal
  • İçindekiler: Domates, baharat, yağ, tuz, un, süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru alanlarda saklanmalıdır

 

Çorba tarhana Piyale özellikleri açısından bakıldığında geleneksel lezzeti ile birlikte damak zevkinize hitap eder. Tarhana çorbası tam kıvamında ki lezzeti ile birlikte her mutfağın vazgeçilmezidir. Dokusu ve kıvamı ile birlikte aradığınız özel lezzet Piyale ile mümkündür. Özenle el değmeden hazırlanır ve tarhana çorbası bağışıklık sistemine oldukça iyi gelir. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez çorbası herkesin damak zevkine uyar. Tarhana çorbası özellikle hastalık zamanlarında tercih edilebilir. Mükemmel lezzeti ile birlikte tarhana çorbası besleyicidir. Anadolu’da her mutfakta tarhana çorbası görmek mümkündür. Dilediğiniz her türlü yemeğin yanına yakışır.

Çorba Tarhana (1*3kg) Piyale Nasıl Kullanılır? 

Çorba tarhana Piyale fiyatları hakkında detaylı bilgi ürün fiyat listesinde sunulur. Oldukça makul fiyatlarla tarhana çorbasını deneyebilirsiniz. Özel kıvamı ve mükemmel lezzeti ile birlikte mutfaklarınızın vazgeçilmezi olabilir. Birbirinden farklı yemeklerle tüketilebilir. İster kırmızı et isterseniz beyaz et ile tarhana çorbasını tercih edebilirsiniz. Tüm tariflerin yanına çok yakışır. Buna ek olarak yapımı son derece basittir. Su ile karıştırarak hızlıca hazırlamanız mümkündür. Kıvama geldikten sonra kısık ateşe alabilir ve kaynadıktan sonra sıcak sıcak servis yapabilirsiniz. Tarhana çorbası özellikle sıcak servis edilmelidir. Tüm besleyici değerler sıcakken alınır. Ayrıca kıvamı ve dokusuyla birlikte tarhana çorbasını severek tüketebilirsiniz. Çorbanın içeriğindeki baharatlar tam kıvamında bir lezzet sağlar. Özel baharat karışımları ile ekstra bir baharat ya da tuz gereksinimine ihtiyaç duyulmaz.

Çorba Tarhana (1*3kg) Piyale Faydaları Nelerdir? 

Klasik çorba kategorisinde akla ilk gelen çorbaların arasında bulunan tarhana geleneksel lezzetiyle damak zevkinize hitap eder. Dokusu ve kıvamıyla birlikte tam aradığınız lezzet sağlanır. Bu özel tarifi yüzyıllardır yapılan tarhana tariflerinden alınmıştır. Mükemmel lezzet en doğru bileşenlerle geleneksel lezzeti bozmadan hazırlanmıştır. Tarhananın kokusu ve mükemmel dokusuyla birlikte damak zevkinize hitap eden menüler oluşturabilirsiniz.