Sera Streç Film 45Cm*300M 8Mic (1*1)

Ürün Kodu:1012923

143,13 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Sera Streç Film 45Cm*300M 8Mic (1*1) Özellikleri

  • En : 300 m
  • Boyu: 45 cm
  • Kalınlık :8 mıc
  • Renk: Şeffaf
  • Isıya Dayanıklılık: Var
  • Kutu: Yok
  • Esneklik: Var

 

300 metre uzunluğunda, 45 santimetre eninde ve 8 mikron kalınlığında, bir adet şeklinde üretilen bu streç film, kullanışlı bir ürün olarak tüm dikkatleri üzerine çeker. Birçok farklı alanda kullanım imkanı bularak büyük bir kesime hitap eden streç filmler, bu anlamda günlük hayatın vazgeçilmez ürünleri konumunda bulunurlar. Günlük hayatta oldukça pratik çözüm önerileri sunan Sera streç film özellikleri ile tüm kullanıcılarına kullanım için oldukça geniş avantajlar sunar.

Sera Streç Film 45Cm*300M 8Mic (1*1) Nerede Kullanılır?

İnsan hayatına birçok farklı yerden dokunan ve olumlu manada etki eden streç filmler, kullanım alanının genişliği yönünde de ön plana çıkar. Birçok kimse tarafından yoğun bir şekilde kullanılan Sera streç film fiyatları finansal anlamda ideal düzeyde belirlenir. Bu sayede her kesimin bu ürüne oldukça kolay bir şekilde erişmesi mümkün hale gelir.

Özellikle iş yerlerinde, restoranlarda, marketlerde, otellerde, endüstriyel sanayide ve bunun gibi birçok farklı yerde yoğun bir kullanım alanı bulur. Genel anlamda gıda paketlemesinde kullanılan 8 mikron streç film, mutfakların en gözde ürünleri arasında yer alır. Bu ürün, birçok zorluğu da daha kolay bir gale getirerek pratik çözümlerin kapısını ardına kadar aralar. İnsan hayatını bu denli kolaylaştıran streç film, sağladığı birçok fayda ile dikkatleri üzerine çeker ve gıdaların muhafaza edilmesi yönünde de büyük bir avantaj sunar. 

Sera Streç Film 45Cm*300M 8Mic (1*1) Neden Tercih Edilir?

Tercih edilmesi yönünde birçok neden bulunan ürün, çeşitli maddelerin havayla olan etkileşimini bertaraf etmek amacıyla ürünün sarılması konusunda kullanılan balon horeca kutulu olarak şeffaf paketleme malzemesi olarak karşımıza çıkar. Gıda ile temasa uygun materyallerden üretilen streç filmler; evlerde, otellerde, restoranlarda ve buna benzer yerlerde yiyeceklerin hava, nem ve koku gibi dış etkilere maruz kalıp bozulmalarını engellemek amacıyla kullanım alanı bulur.

Tüm bunların yanında ağzı açık olan ürünlerin zahmetsizce ve güvenilir bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca streç filmler, derin dondurucuda da güvenilir bir biçimde kullanılabilirler. Bu kapsamda et, tavuk, kıyma, bezelye, meyve ve bunun gibi birçok farklı ürün dondurularak saklanabilir ve daha sonra tüketilmesi düşünülen yiyecekleri saklamak için de kullanılabilir. Streç filmin tek kullanımlık olması, bu ürünün oldukça steril olduğunu gösterir. Streçle muhafaza edilen ürünler bozulmaya karşı korunur ve böylece bu ürünlerin raf ömürleri de uzamış olur. Bununla birlikte streç film ile her türlü ürün toz, kir ve lekelere karşı da muhafaza edilir.