Terem Teremyağı (160*15g)

Ürün Kodu:1008376

%16
400,00 TL 336,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Terem Teremyağ Özellikleri

 

  • Miktar: 15 Kg
  • Kategori: Katı Yağ
  • Muhafaza Şekli: +4 ile +6 °C

 

Terem Teremyağ (160*15G) özellikleri mutfaklarda zengin içerikli tarifler hazırlamanıza yardımcıdır. Sürülebilir kıvamı ile birlikte katı yağ kahvaltılarda ya da çeşitli tariflerde kullanılabilir. Eşsiz lezzeti ile birlikte damak zevkinize hitap eder. Hijyenik koşullarda oluşturularak doğallığıyla birlikte bilinir. Ayrıca tatlı, poğaça ya da börek gibi her hamur iyi şekilde kabarır. Bu özel eşsiz lezzet ile birbirinden farklı tarifler tercih edebilirsiniz. Tariflerinizde yumuşacık formuyla katı yağı kullanabilirsiniz.

Katı yağ özel lezzeti ve birbirinden farklı kullanım alanlarıyla tercih edilir. Bitkisel içeriği sayesinde tatlı ve yemeklerde kullanılabilir. Ayrıca işletmelerin en lezzetli tariflerinin başında gelir. Eşsiz lezzeti ile birlikte kabaran börekler yapılabilir. Bunun yanında damaklarda hoş bir lezzet bırakacak kurabiye ve benzeri ürünler katı yağ ile yapılabilir. Katı yağın kullanımı kolay ve pratiktir. Oda sıcaklığında kolayca yumuşak hale gelir ve kullanımı rahatlıkla gerçekleşir. Tüm bunlara ek olarak ürünün buzdolabında muhafaza edilmesi önerilir.

Terem Teremyağ Nasıl Kullanılır?

Terem Teremyağ (160*15G) fiyatları hakkında ürün listesi üzerinden detayları incelemeniz mümkündür. Ayrıca katı yağ ile tariflerinizde aradığınız lezzeti yakalayabilirsiniz. Tariflerin daha kolay bir şekilde oluşmasına yardımcı olan katı yağ geleneksel tariflerin başındadır. En özel tariflerde katı yağ tercihiniz olabilir. Ayrıca katı yağ kullanımı kolaylıkla kullanımına imkan tanıyacak yumuşak bir formda geliştirilir. Sadece oda sıcaklığında bekletmek yeterlidir. Hemen yumuşak forma kavuşur.

Kullanımında özel bir lezzet sağlayan katı yağ ile besleyici değeri yüksek bitkisel içerikli güvenle tercih edilebilir. Her türlü tarifte lezzetini sunar. Herkesin damak zevkine uygun özel lezzetler yapabilirsiniz. Ayrıca çeşitli börek ya da buna benzer tariflerde daha fazla kabarmayı sağlar. Kat kat eşsiz lezzetler yapabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz zaman kullanmadan önce mutlaka buzdolabından çıkarmalı ve oda ısısında bekletmeniz gerekir. Bu sayede oda sıcaklığı ile yumuşak forma gelir.

Terem Teremyağ Avantajları Nelerdir?

Kase/paket margarin ürün kategorisinde bulunan katı yağ ile birlikte çeşitli tariflerde kullanım sağlanabilir. Ayrıca oldukça avantajlıdır ve tariflerde lezzeti artırır. Bunun yanında katı ya çeşitli tariflerde yumuşacık bir lezzet sağlar. Asla yağlı ve ağır bir tat bırakmaz. Bitkisel formülü ile birlikte güvenle kullanabilirsiniz. Eşsiz lezzeti ile işletmelerdeki mutfakların vazgeçilmezi olabilir. Her türlü alanda katı yağın kullanımı damak zevkinize hitap eder.