Dondurulmuş Ülker Marifet Ekşi Hamurlu Çavdar Ekmeği (15*450g)

Ürün Kodu:1029985

692,10 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ ÇAVDAR EKŞİ HAMURLU EKMEK (15X450 G)

  • Ürün Adeti: 15
  • Ürün Gramajı: 450 Gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200°
  • Pişirme Süresi: 8-10 Dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar unlu ekşi hamurlu ekmek, lezzeti ve ekşi aromasıyla geleneksel tatlardan hoşlanan müşterileriniz için enfes bir seçenek olabilir. Doğal ve kaliteli içeriklerle üretilir. Çavdar unu ve ekşi hamur kullanılarak hazırlanır. Düşük glisemik indeksi ile bilinen çavdar unu dengeli ve hafif beslenme tarzını benimseyen müşterilerinizin tercihi olabilir. Ekmeğin yapında kullanılan ekşi hamur, ekmeğe kendine has bir aroma ve tat katar. Dondurulmuş ürünleri ihtiyaç duyduğunuz her an hızlı ve pratik olarak hazırlayabilirsiniz.

Profesyonel mutfakların yoğunluğuna rağmen birkaç dakika içerisinde hazır edip servis edebilirsiniz. Ürünle 450 gramlık 15 paket halinde sizlere ulaşır. Ürünlerin farklı gramajları da bulunur. Ancak Ülker Marifet Çavdar Ekşi Hamurlu Ekmek fiyatları gramaj ve adete göre farklılık gösterir. Çavdar unu ve ekşi hamurun birleşimi, lifler, vitamin ve minerallerle dengeli beslenmeye ve sindirime yardımcı olur.

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdar Ekşi Hamurlu Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar unlu ekşi hamurlu ekmeği en iyi şekilde dondurularak paketlenir. Dondurulmuş şekilde sizlere ulaşır ve uygun saklama koşulları ile muhafaza etmeniz önerilir. Saklama koşullarına dikkat etmeniz sayesinde ürünlerin tazeliği ve kalitesi aylarca korunabilir. Derin dondurucunun sıcaklığının -18°C veya daha düşük olarak ayarlanması gerekir. Düşük sıcaklık, ürünlerin besin değerlerini korurken bozulmaların da önüne geçer. Ambalajlar hava almayacak şekilde hazırlanır ve sizlere bu şekilde ulaşır. Ambalajın açılmasından önce, tazeliğinin korunması ve nemden etkilenmelerin önüne geçilmesi için ambalajın bozulmadan muhafaza edilmesi gerekir. Eğer hasar aldıysa, hava almayacak şekilde paketlemeniz gerekir. Ürünleri ihtiyacınız olduğu kadar çözdürmeniz ve çözünen ürünü tekrar dondurmamanız önerilir. Doğru saklama koşullarına uyarak, ürünün tazeliğini ve kalitesini uzun süre koruyabilirsiniz. Müşterilerinize daima lezzetli bir deneyim ve aroma sunabilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdar Ekşi Hamurlu Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar unlu ekşi hamurlu ekmeği farklı menülerinize uyum sağlayabilecek aromasıyla dikkat çeker. Damaklarda hoş bir tat bırakması ve kendine has kokusu sayesinde birçok tarife uyum sağlar. Özellikle geleneksel kahvaltı menüleriniz için ekşi hamurlu kokusuyla etkileyici bir dokunuş yapar.

Nefis sandviçler hazırlamanıza olanak sağlar ve yaratıcı iç malzemeleriyle doyurucu bir öğün olabilir. Çorba ve salatalarla birlikte dengeli beslenme düzenini destekler. Atıştırmalık olarak kullanmak için zeytinyağı ve baharatlarla aroma vererek kullanabilirsiniz. Küçük küpler halinde hazırlayarak kokteyl ve partiler için atıştırmalıklar hazırlayabilir ve pratik bir şekilde servis edebilirsiniz.

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar unlu ekşi hamurlu ekmeği kullanım öneriler sayesinde farklı yemeklerle aromasını birleştirebilir yaratıcı ve besleyici lezzetlere ve menülere imzanızı atabilirsiniz. Çeşitli tariflerinizi müşterilerinizle buluşturarak gelenekselliği ve profesyonelliği bir arada sunabilirsiniz.