Dondurulmuş Ülker Marifet Ekşi Mayalı Köy Ekmeği (15*450g)

Ürün Kodu:1029982

721,92 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Köy Ekmeği (15x450)

  • Ürün Adeti: 15
  • Ürün Gramajı: 450 Gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200°
  • Pişirme Süresi: 8-10 Dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş ekşi köy ekmeği geleneksellikten hoşlanan müşterileriniz için lezzetli ve besleyici bir alternatif sunar. Yüksek kalitedeki doğal malzemeler kullanılarak üretilir. İçerisinde bulunan, un, maya ve tuz kaliteden ödün verilmeden seçilir. Ekşi hamur kullanılarak üretilir ve fermente edilmiş hamur sayesinde ekmek daha uzun süre lezzetini korur. Ayrıca sindirimi kolay olmasıyla da tercih edilir. Uygun yöntemlerle dondurularak paketlenir. Bir koli 15 adet 450 gramlık paketlerle donmuş olarak size ulaşır. Farklı gramajlarla hazırlanan ürünler de bulunur. Ancak gramajı değişen Ülker Marifet Ekşi Köy Ekmeği fiyatları farklılık gösterir. Kendine özgü lezzetiyle, geleneksel dokuyu ve köy havasını müşterilerinize sunmanıza imkan tanır. Yoğun dokusu ve hafif ekşi tadı ile bilinir. Doğal içerikleri ve fermente edilen hamuru sayesinde besin değeri de yüksektir. Derin dondurucuda uzun raf ömrüne sahiptir. Profesyonel mutfaklarda hızlı ve pratik olarak hazırlanarak servis edilebilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Köy Ekmeği Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş ekşi köy ekmeği saklama koşullarına uygun olarak saklandığında tazeliğini uzun süre korur. Kendine has kokusu ve dokusu bozulmadan aylarca dayanabilir. Ekşi köy ekmeği, dondurulmuş ürünler arasında bulunur ve dondurucuda muhafaza edilmesi gerekir. Donmuş olarak muhafaza edilmesi sayesinde tazeliğini uzun süre korur ve bozulması önlenir. Ürünler, hava geçirmez ambalajlarıyla size ulaşır. Paketi açtıktan sonra tekrar hava almayacak şekilde paketlemeniz ve bu şekilde saklamanız gerekir. Ekmeğin havayla teması, nem almasına ve tazeliğini kaybetmesine neden olur. -18 °C’de veya daha düşük bir sıcaklıkta saklanması önerilir. Tek seferde ihtiyacınız kadar ekmeği dondurucudan çıkararak çözdürmeniz önemlidir. Bu sebeple, ürünleri dilimlenmiş olarak saklayarak ihtiyacınız kadarını çözdürmeyi de tercih edebilirsiniz. Çözdürülmüş ürünlerin tekrardan dondurulmaması önemlidir. Bu sayede ürünlerin bozulması önlenebilir. Ekmekleri saklama koşullarına uygun olarak muhafaza ederek uzun süre boyunca taze ve lezzetli köy ekmeğinin keyfini müşterilerinize servis edebilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Köy Ekmeği Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş ekşi köy ekmeği farklı menülerin yanında ve besleyici öğünler yaratmak için de kullanılabilir. Ekşi köy ekmeğinin kokusu ve dokusu, müşterileriniz tarafından geleneksel bir keyif sunar. Serpme kahvaltıların yanında yöresel bir hava estirir. Lezzetli sandviçler için tercih edilebilir. Müşterilerin damak tadına göre hazırlanmış içerikleriyle, lezzetli sandviç menüleri hazırlayabilir ve servis edebilirsiniz. Ara öğün ve ara sıcak menüleriniz için küçük dilimlerle pratik ve lezzetli atıştırmalıklar hazırlayabilirsiniz. Akşam yemeklerinde çorbaların yanında servis etmek için krutonlar hazırlayabilir ve ana yemeklerin yanında sıcacık dilimler servis edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak enfes dip soslarla birlikte servis edebilirsiniz. Ekşi tadı ve kokusuna yaraşır şekilde, humus, zeytinyağı ve yoğurt bazlı soslar hazırlayarak yaratıcı ve lezzetli tariflerinize eşlik olarak sunabilirsiniz.