Dondurulmuş Ülker Marifet Ekşi Mayalı Malt Gurme Ekmek (20*400g)

Ürün Kodu:1029865

1.883,70 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ MALT EKŞİ GURME EKMEK (20X400)

  • Ürün Adeti :20
  • Ürün Gramajı: 400 gr
  • Çözdürme Süresi : 1-2 saat
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200 °
  • Pişirme Süresi: 8-10 dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş malt ekşi gurme ekmek, lezzetli ve besleyici bir seçenek olarak sunabileceğiniz ürünler arasında bulunur. 20 adet 400 gramlık paketler halinde sizlere sunulur. Daha düşük ve daha yüksek gramajlarla da tercih edebileceğiniz Ülker Marifet Malt Ekşi Gurme Ekmek fiyatları farklılık gösterebilir. Ancak, fiyatlar farklı olsa da kalite ve lezzet daima aynı kalır. Ekmekler, malt ve ekşi maya kullanılarak özel hazırlanır.

Malt ve ekşi mayanın birlikteliğiyle benzersiz bir aroma ve tat deneyimini müşterilerinize sunmanıza olanak tanır. Üst düzey kalite standartlarına göre hazırlanan ekmekler yüksek lif içeriği ve besleyicilik sağlar. Dondurulmuş olması sayesinde profesyonel mutfaklarınız için hızlı ve pratik bir şekilde kolayca hazırlanabilir. İhtiyaç duyulan her an, sipariş hâlinde dondurucudan çıkarılıp hazırlanabilir ve kolayca servis edilebilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Malt Ekşi Gurme Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş malt ekşi gurme ekmek, uzun süre tazeliğini koruyabilmesi için uygun koşullarda dondurulur ve donuk olarak size ulaşır. Dondurulmuş ürünlerden olan ekmeği sizlerin de derin dondurucuda saklamanız önerilir. Derin dondurucuda -18°C ve daha düşük sıcaklıklarda muhafaza edebilirsiniz. Paketler hava almayacak şekilde özenle hazırlanır ve sizlerin de bu şekilde saklaması önerilir. Eğer paketi açtıysanız veya hasar gördüyse, tekrardan hava almayacak şekilde paketleyerek tazeliğini ve kıvamını koruyabilirsiniz. Ekmeğin hava ile teması, ekmeğin bayatlamasına ve kalitesinin bozulmasına neden olur. Dondurulmuş olarak muhafaza edilmesi, uzun süre kullanılmasına imkan tanır. 12 aya kadar tazeliğini koruyabilir. Ancak olabildiğince çabuk tüketilmesine özen göstermek gerekir. Uzun süreli saklama sonucunda da ekmeğin kalitesine zarar verebilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Malt Ekşi Gurme Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş malt ekşi gurme ekmek, pek çok farklı şekillerde hazırlanarak müşterilerinize sunabileceğiniz bir ekmek çeşidi olabilir. Kendine özel kokusu ve aroması sayesinde müşterileriniz için enfes menüler hazırlamanıza olanak tanır. Nefis sandviç menüleri için tercih edebilir ve tost menüleri hazırlayabilirsiniz. İçeriklerini müşterilerinizin damak tadına göre şekillendirerek besleyiciliği ve lezzetiyle müşterilerinize servis edebilirsiniz. Ekmekleri dilimleyerek kızartabilir, yaratıcılığınızla birleştirdiğiniz dip soslar ve mezelerle birlikte sunabilirsiniz. Çorbaların yanında ve ana yemeklerle birlikte servis etmek için de enfes bir seçenek olabilir.