Dondurulmuş Ülker Marifet Ekşi Mayalı Tam Buğday Ekmeği (15*450g)

Ürün Kodu:1029983

685,96 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ TAM BUĞDAY EKŞİ HAMURLU EKMEK (15X450 G)

  • Ürün Adeti : 15
  • Ürün Gramajı: 450 gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200 °
  • Pişirme Süresi: 8-10 dakika

 

Ülker Marifet ekşi hamurlu tam buğday ekmeği, dengeli beslenmeyi tercih eden müşterileriniz için iyi bir tercih olabilir. Doğal malzemeler ve tam buğday unu kullanılarak hazırlanan ekmek lif, vitamin ve mineraller açısından zengin olmasıyla ön plana çıkar. Yüksek besin değerlerine sahiptir. Ekşi hamur kullanılarak hazırlanır. Hamur ekmek yapma işlemi öncesinde fermantasyon işlemine tabi tutulur.

Fermantasyon işlemi, ekmekteki nişastanın parçalanmasını sağlayarak sindirimi kolay bir ekmek üretimine imkan tanır. Aynı zamanda enfes aroması ve kokusuyla pek çok kişinin beğendiği lezzetler arasında yer alır. Ülker Marifet ekşi hamurlu tam buğday ekmeği dondurulmuş ürünler arasında yer alır. Dondurulmuş olarak muhafaza edilir ve size bu şekliyle ulaşır. Dondurulmuş olması sayesinde tazeliğini, kalitesini ve besin değerlerini aylarca koruyabilir. Müşterilerinizden aldığınız siparişler için hızlı ve pratik olarak derin dondurucunuzdan çıkararak hızlıca hazırlayabilirsiniz. Taptaze ve sıcacık bir şekilde servis edebilirsiniz. Ürünler size 15 adet 450 gramlık paketlerle sunulur. Gramaj olarak değişen ürünler de bulunur. Ancak Ülker Marifet Ekşi Mayalı Tam Buğday ekmeği fiyatları değişkenlik gösterebilir. Uygun saklama koşullarında muhafaza edildiğinde, uzun raf ömrü ve tazeliğiyle menülerinizle servis edebileceğiniz hızlı ve pratik bir alternatif olabilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Tam Buğday Ekşi Hamur Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet ekşi hamurlu tam buğday ekmeğinin saklama koşullarına dikkat ettiğiniz takdirde, ürünün daima taze kalmasını ve besin değerlerini korumasını sağlayabilirsiniz. Dondurulmuş ürünler arasında yer alır ve -18 °C veya daha düşük bir sıcaklıkta saklanması önerilir. Bu sıcaklık ekmeğin kalitesini ve tazeliğini korumak için etkilidir. Orijinal ambalajı ürünün tazeliğini korumak için özenle seçilir. Ambalajlar, ürünün hava almasını önler. Eğer ambalajı açtıysanız veya ambalajın hasar gördüğünü düşünüyorsanız ürünü yeniden hava almayacak şekilde paketlemeniz önerilir. Ekmekleri çözdürdükten sonra tekrar kullanmamaya da özen göstermeniz gerekir. Eğer tek seferde daha az miktarda ekmeğe ihtiyaç duyuyorsanız donuk halde dilimleyebilir ve ihtiyacınız kadarını çözdürebilirsiniz. Bu koşullara uygun bir şekilde muhafaza ettiğinizde, uzun süre taze kalır ve aromasını korur.

Ülker Marifet Dondurulmuş Tam Buğday Ekşi Hamur Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet ekşi hamurlu tam buğday ekmeği ile yaratıcılığınızı birleştirerek pek çok farklı lezzete imza atabilirsiniz. Kahvaltı menülerinin yanında sıcacık servis edebilir, enfes tostlar yapabilirsiniz. İçeriğini müşterilerinizin damak zevkine göre hazırladığınız çeşitli sandviçler ve avokadolu lezzetler de kahvaltılar için güzel bir alternatif olabilir. Ara sıcaklar ve kokteyller için pratik lezzetler hazırlayabilir ya da küp küp dilimleyip ardından kızartarak çorbalara eşlikçi olarak servis edebilirsiniz. Ana yemek menülerinizle de sunabilir, tadı ve aromasıyla müşterilerinizi büyüleyebilirsiniz.