Ülker Marifet Dondurulmuş %80 Pişmiş Simit (70*100g)

Ürün Kodu:1034800

1.058,63 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Don Simit %80 Pişmiş Ülker Marifet Özellikleri

  • Miktarı: 70 Gram
  • Adet: 10 Adet
  • Kullanım Alanı: Kafeterya
  • Kategori : Tuzlu Ürünler

 

Profesyonel mutfaklarda kullanıma uygun olarak tüketicilere sunulan Don Simit %80 Pişmiş (70*100Gr) Ülker Marifet özellikleri sayesinde sayısız alanda tercih edilir. Çıtır çıtır dokusu ile her damağa uygun formda olan dondurulmuş ürün alternatifi gıda servisi yapılan her mutfakta kullanıma uygun. Yiyenlerin vazgeçemediği leziz simitler %80 pişmiş olması sayesinde hızlı bir servis hazırlanmasına yardımcı olur. Ek ikramlıklar ile süslenebilen muazzam servisler hazırlanmasına destek olur. Dokusu, kalitesi ve lezzeti ile sayısız mutfakta kullanım sağlanabilir.

Don Simit %80 Pişmiş Ülker Marifet Nerelerde Kullanılır?

Don Simit %80 Pişmiş (70*100Gr) Ülker Marifet fiyatı da tüketiciler için doğru seçim yapılmasında yardımcı olur. Kafe, restoran, otel, pastane, kantin, konaklama alanları da dahil olmak üzere kahvaltı ve beş çayı ikramı sunan tüm işletmelerde kullanıma uygun. Lezzetli dokusu ile tercih edilen ürünler hızlı ısıtma ve pratik servis sunumu için ideal alternatiflerden biri. Dondurulmuş ürünler uygun koşullarda muhafaza edilmesi halinde uzun süreli dayanıklılık sunar. Bu sayede istenilen zaman dolaptan çıkarılarak tüketime hazır hale getirilir.

Mikro dalga ve fırın çeşitleri ile ısıtılarak lezzetinin daha da arttırılması sağlanır. Sıcak ve soğuk içecekler ile tüketilebilen Don Simit %80 Pişmiş Ülker Marifet, kolay hazırlanması sayesinde kahvaltılarda servise uygun hazırlanarak sunulabilir. Kantinlerde hızlıca ısıtılarak satışa sunulabilir, hatta serpme kahvaltı masalarında şık servis sunumları hazırlanmasına katkı sağlar.

Don Simit %80 Pişmiş Ülker Marifet Neden Tercih Edilmelidir?

Don Simit %80 Pişmiş Ülker Marifet ürününü şans vermek isteyenler, tuzlu ürünler kategorisinden dondurulmuş ürüne erişim sağlayabilir. İstenilen miktarda alım için ürün stoklarına göz atılabilir. Pratik tüketim ürünü kolay hazırlanması sayesinde rahatlıkla tercih edilen alternatiflerden biri. Sıcak ve  soğuk tüm içecekler ile tüketimi gerçekleştirilebilen dondurulmuş simit ürünü uygun muhafaza yöntemi ile uzun süre saklanabilir ve istenilen zaman kullanıma uygun yapıda.

Doygun lezzeti ile karın doyurucu özelliğe sahip ürün, herkesin damak zevkine uyum sağlayan eşsiz bir lezzete sahiptir. kolaylıkla tüketime hazır hale gelen dondurulmuş ürün alternatifi ekstra ürün seçenekleri ile süslenerek zengin bir servis sunumu oluşturulabilir. Her öğünde tüketime uygun olması sayesinde tüm alanlarda kullanımı tercih edilir. %80 pişmiş olması sayesinde pişirme süresi beklemeye gerek olmadan buzu çözülerek sıcak ve soğuk kullanıma uygundur. Bu nedenle kullanımı herkes tarafından seçilen kaliteli ve lezzetli bir seçenektir. Kahvaltı salonlarında hızlı sunum için tercih edilen ürünü yiyenlerin vazgeçemediği akıllarda kalan muazzam bir lezzeti bulunur. İşletmelerinizde kaliteli lezzete yer vermek ve sunumunu tecrübe etmek için tuzlu ürünler kategorisinden seçim yapabilir ve ürüne istediğiniz adette sahip olabilirsiniz.