Ülker Marifet Dondurulmuş Ay Çekirdekli Gurme Ekmek (36*200g)

Ürün Kodu:1027339

801,76 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET AY ÇEKİRDEKLİ GURME EKMEK (36*200 GR)

  • Ürün Adeti: 36
  • Ürün Gramajı: 200 Gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 195°
  • Pişirme Süresi: 8 Dakika

 

Ülker Marifet ay çekirdekli gurme ekmek, lezzetli ve besleyici olması sebebiyle tercihe edilir. Dondurulmuş ürünler arasında yer alan ve her biri 200 gramlık 36 paket halinde kolilenerek size ulaşan ürünler, ay çekirdeklerinin nefis aromasıyla müşterilerinizi büyüler. Yüksek kaliteli ve doğal malzemelerle üretilir. Dondurulmuş olması sayesinde tazeliğini ve kalitesini aylarca korur. Ay çekirdeği ve ekmeğin harmanlanmasıyla kendine özgü tadı ve aroması sayesinde profesyonel mutfaklarınızda lezzetli tarifler hazırlamak için enfes bir seçenek olabilir. Dışı çıtır çıtır içi yumuşak, gevrek bir dokuya sahiptir. Her bir dilimde çıtır ayçiçeklerinin tadı ve dokusu hissedilebilir. İhtiyaç halinde tercih edebileceğiniz 420 gr.’lık ambalajlarda bulunur. Ancak Ülker Marifet Ay Çekirdekli Gurme Ekmek fiyatları gramajına göre değişkenlik gösterir. Pratik ve hızlı oluşuyla tercih edilir. Sipariş halinde hızlıca hazırlanabilir ve sunumlarınıza eşlik edebilir. Kahvaltı, ara ve ana öğün menülerinize dahil edebilirsiniz. Yüksek kaliteli malzemeleri, besleyici ve lezzetli oluşu ve pratik kullanımıyla enfes bir seçenek olabilir.

Ülker Marifet Ay Çekirdekli Gurme Saklama Koşulları

Ülker Marifet ay çekirdekli gurme ekmek uygun yöntemlerle dondurulur ve dondurulmuş olarak size ulaşır. Ürünün tazeliğinin ve kalitesinin korunması için sizin de ekmekleri doğru şekilde muhafaza etmeniz gerekir. Dondurulmuş olması sayesinde ilk günkü tazeliğiyle size ulaşır. Uygun şekilde saklanması halinde aylarca tazeliğini korur. Ürünlerin derin dondurucuda -18 veya daha düşük sıcaklıklarda saklanması önerilir. Bu şekilde ekmeklerin kalitesi ve tazeliği korunabilir. Hızlı pişme süresi, sipariş halinde hızlıca hazırlamaya olanak tanır. Dondurucudan çıkararak hızlıca pişirebilir, taze ve sıcak olarak servisini yapabilirsiniz. Ürünlerin tazeliğinin korunabilmesi için hava almayan ambalajında saklanması önerilir. Eğer ambalaj açıldıysa veya hasar gördüyse hava almayacak şekilde yeniden paketlenmesi veya saklama kabında saklanması gerekir. Ayrıca, ürün çözündükten sonra tekrar dondurulmamalıdır. Tekrar dondurmak, ürünün kalitesinin ve aromasının bozulmasına neden olabilir.

Ülker Marifet Ay Çekirdekli Gurme Kullanım Önerileri

Ülker Marifet ay çekirdekli gurme ekmek, atıştırmalıkların ve ana yemeklerin yanında servis edebileceğiniz ürünlerdendir. Kahvaltılarda, serpme kahvaltıların yanında servis edebilirsiniz. İçi yumuşacık dışı çıtır çıtır, sıcak ve taze olarak besleyici bir kahvaltı için tercih edebilirsiniz. İnce yapısına rağmen sandviçler için de kullanılabilir. Müşterilerinizin damak zevkine göre iç malzemeleri hazırlayarak sandviçler sunabilirsiniz. Yaratıcılığınıza göre soslarla zenginleştirerek enfes sandviç menüleri hazırlayabilirsiniz. Ana yemekler için de kullanabilirsiniz. Dilerseniz küp küp doğrayıp krutonlar hazırlayarak çorbalara da lezzetli bir dokunuş yapabilirsiniz. Saklama koşulları ve kullanım önerileri sayesinde pratik, hızlı ve lezzetli tarifler hazırlayabilirsiniz.