Ülker Marifet Dondurulmuş Ayçiçekli Gurme Ekmek (18*420g)

Ürün Kodu:1026997

892,11 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET AY ÇEKİRDEKLİ GURME

  • Ürün Boyutu : 23 cm
  • Ürün Adeti :18
  • Ürün Gramajı: 420 gr
  • Çözdürme Süresi : 1-2 saat
  • Saklama Sıcaklığı : -18 °C
  • Pişirme Derecesi : 195
  • Pişirme Süresi : 8 dakika

 

Profesyonel mutfaklar için hazırlanan, dondurulmuş ürünler arasından tercih edilen Ay çekirdekli gurme ekmek, yüksek standartlarda bir kalite sunar. Pratik ve hızlı oluşuyla profesyonel mutfakların ihtiyacı olan zaman tasarrufuna ve hazırlama rahatlığını imkan sağlar. Ay çekirdekli gurme, lezzeti ve besleyiciliğiyle de dikkat çeker. 18 adet 420 gramlık paketler halinde size ulaşır. Ülker Marifet Ay Çekirdekli Gurme fiyatları değişkenlik gösterir.

Çekirdeklerle zenginleştirilmiş her bir diliminde eşsiz bir deneyimi sizlere sunar. En büyük özelliği dondurulmuş olmasıdır. Dondurulmuş ürünler, tazeliğini ve kalitesini uzun süreler korur. İhtiyaç halinde 1-2 saat süre içinde çözdürebilirsiniz. Ardından 195° derecede 8 dakikada ekmeği pişirerek taze ve sıcak bir şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ülker Marifet Ay Çekirdekli Gurme Saklama Koşulları

Dondurulmuş ürünler arasında bulunan ay çekirdekli gurme, uygun yöntemlerle dondurulur ve dondurulmuş olarak size ulaşır. Zarar görmeden ve ilk günkü tazeliğiyle mutfaklarınıza gelir. Ay çekirdekli gurme ekmeğin -18 °C veya daha düşük bir sıcaklıkta dondurucuda saklanması önerilir.  Bu sayede ekmeğin tazeliği ve kalitesi korunur.

İhtiyaç duyulduğunda dondurucudan çıkararak pişirebilir ve sıcak servis edebilirsiniz. Ürünün çözündükten sonra tekrar dondurulmaması tavsiye edilir. Saklama koşullarına dikkat edildiği takdirde, tazeliğini ve kalitesini en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Ürün üzerindeki ambalaj etiketi üzerinde yer alan saklama koşulları ve talimatlarını da dikkatle okumanız tavsiye edilir.

Ülker Marifet Ay çekirdekli Gurme Kullanım Önerileri

Ay çekirdekli gurme dondurulmuş ekmek, lezzetiyle sağlıklı ve besleyici menüler için de enfes bir seçenek olur. Kahvaltı menülerinde, güne enerjik ve besleyici bir başlangıç için taze ve sıcak olarak sunabilirsiniz. Dilimli olarak servis edebileceğiniz gibi çeşitli sandviç tariflerinde de kullanabilirsiniz. Çıtır çıtır ay çekirdekleri ve keyifli iç malzemeleriyle eşsiz bir dokunuşa imza atabilirsiniz.

Yemeklerde ise tariflerinizle birlikte et, yeşillikler, soslar ve diğer öğle yemeği alternatiflerinin yanında sunabilirsiniz. Çorba ve salatalarla birlikte de alternatif menüler oluşturmak için iyi bir seçim olabilir. Ekmek dilimlerini dakikalar içinde ısıtarak çıtır ve sıcak bir şekilde servis edebilirsiniz.

Ay çekirdekli gurme ekmeği lezzetli ve besleyici özellikleri sayesinde ara sıcak ve atıştırmalık menülerine de dahil edebilirsiniz. Dilimleri küçük parçalara ayırarak atıştırmalıklar da hazırlayabilirsiniz. Çeşitli kullanım alanları ve pratik oluşu sayesinde, her öğün için keyifli menüler hazırlayabilir ve müşterilerinizle bu eşsiz lezzeti paylaşabilirsiniz.