Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdar Ekmeği Yp (28*300g)

Ürün Kodu:1033773

683,08 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ ÇAVDAR YÜKSEK PROTEİNLİ EKMEK (28X300 G)

  • Ürün Adeti: 28
  • Ürün Gramajı: 300 Gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200°
  • Pişirme Süresi: 8-10 Dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar ekmeği, 28 paket ve 300 gram olarak sizlere sunulur. Paket ağırlıkları farklı ürünler için değişkenlik gösterebilir. İhtiyaçlarınıza göre tercih edebileceğiniz Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdar Ekmek fiyatları farklılık gösterir. Ancak daima aynı yüksek kaliteyi sunarlar. Ürünler çavdar unu kullanılarak hazırlanır ve dengeli bir beslenme için en iyi tercihlerden olabilir. Dondurulmuş halde sizlere ulaşır ve bu şekilde muhafaza etmeniz önerilir. Pratik bir kullanım sunar. Profesyonel mutfaklarınız için hızlı pişirme ve servis olanağı sağlar. İhtiyaç ve sipariş halinde derin dondurucudan çıkararak hızlı ve pratik olarak hazır edebilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdar Yüksek Proteinli Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar ekmeğinin doğru bir şekilde saklanması halinde tazeliğinin ve besin değerlerinin uzun süre korunması mümkün olabilir. Dondurulmuş ürünlerin derin dondurucuda ve -18°C’de saklanması gerekir. Bu sıcaklık derecesi ekmeklerin ilk günkü tazeliğini koruyabilmesi için gerekli olan derecedir. Ürünlerin muhafaza edilirken orjinal paketinde veya hava almayacak şekilde paketlenmiş olarak saklanması gerekir. Hasar görmüş ya da açık olarak derin dondurucuya konulmuş paketler, dondurucunun hava ile temas eder. Hem tadında hem de dokusunda bozulmalar meydana gelebilir. Bu sebeple paket açıldıysa ya da hasar gördüyse hava almayacak şekilde paketlenerek derin dondurucuda muhafaza edilmeye devam edilmesi gerekir. Ekmekleri kullanmadan önce 1-2 saat çözdürmeniz önerilir. Ardından dilerseniz fırınlayarak sıcak olarak servise sunabilirsiniz. Bu koşullara dikkat ederek saklandığında tazeliği ve kalitesi 12 aya kadar korunabilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdar Yüksek Proteinli Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş çavdar ekmeği yüksek proteinlere sahip olması sayesinde dengeli beslenmeyi tercih eden müşterilerinize de hitap edecek tarifler ve menüler hazırlamasına olanak tanır. Kahvaltı menüleri için serpme kahvaltıların ve kahvaltı tabaklarının yanında ikram edebilirsiniz. Aynı zamanda kahvaltı veya atıştırmalık olması adına sandviç ve tostlar hazırlayarak sebze ve turşu gibi eşlikçilerle birlikte menüler hazırlayabilirsiniz. Sandviç ve tostların iç malzemelerini müşterilerinizin zevkine ve damak tadına göre şekillendirebilir ve yüksek protein içeriği sayesinde güne güzel bir başlangıç yapmalarını sağlayabilirsiniz. Ara öğünler için küçük kanepeler ve atıştırmalıklar hazırlayabilir, ara sıcak ve mezelerin yanında servis edebilirsiniz. Ana yemeklerin yanında da sunabilirsiniz. Et, balık ve tavuk menülerinizin protein değerlerini desteklemek için kullanabilir. Sebze yemeklerinin yanında da sunabilirsiniz. Özellikle hafif beslenmeyi tercih eden müşterileriniz için enfes bir seçenek olarak tercih edilebilir. Yaratıcılığınızı kullanarak lezzetli menülere imza atabilirsiniz.