Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdarlı Ekmek (16*420g)

Ürün Kodu:1030840

724,75 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdarlı Ekmek YP (16x420 g)

  • Ürün Adeti : 16
  • Ürün Gramajı: 420 gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200 °
  • Pişirme Süresi: 8-10 dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş çavdarlı ekmek, dengeli beslenmenin desteklenmesi ve lezzetli öğünler için servis edebileceğiniz bir seçenek olabilir. 420 gram ağırlığındaki 16 paketten oluşan ürünler dondurulmuş olarak size ulaşır. Farklı gramajlardaki ürünleri de tercih edebilirisiniz fakat Ülker Marifet Çavdarlı Ekmek fiyatları değişkenlik gösterir. Dondurulmuş olması sayesinde uzun süre taze ve dayanıklı kalır. Yoğun tempolu profesyonel mutfaklarda her an taze ve pratik olarak servis edebilirsiniz. Ürünler çavdar unu kullanılarak üretilir. Çavdar, yüksek lif içerdiğinden sindirim sistemini destekler ve dengeli beslenmeyi seçen müşterileriniz için enfes bir seçenek olabilir. Aynı zamanda tokluk hissini de sağlar. Yüksek proteinli yapısıyla kas ve kemik dokusuna katkı sağlar. Sporcular ve aktif yaşam tarzına sahip müşterileriniz tarafından tercih edilebilir. İçeriğindeki doğal bileşenler ve besleyici içerikleriyle dikkat çeker. Katkı maddesi içermez ve uzun süre tazeliğini korur.

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdarlı Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş çavdarlı ekmek, uygun koşullarda dondurulur ve dondurulmuş olarak sizlere ulaşır. İlk günkü tazeliği ve kalitesiyle sizlere ulaşır. Dondurulmuş ürünler doğru koşullarda saklandığı takdirde 12 aya kadar tazeliğini ve kalitesini muhafaza edebilir. Derin dondurucuda ve -18°C’de saklanması gerekir. Hava almayacak şekilde paketlenir derin dondurucunun havasından ve nemden uzak tutulması önerilir. Dondurulmuş şekilde uzun süre tazeliğini korusa da kısa süre içerisinde tüketilmesi önemlidir. Bu sayede tadı ve dokusu bozulmadan servis edebilirsiniz. Ekmekleri müşterilerinize sunmadan önce çözdürmeniz gerekir. Ancak ihtiyacınızdan fazlasını çözdürmemeniz önemlidir. Çözülen ürünlerin tekrar dondurulması halinde bakteri üreyebilir, tat ve doku kaybı meydana gelebilir. Saklama koşullarına uygun olarak muhafaza ettiğiniz takdirde ürünleri uzun süre taze ve lezzetli bir şekilde sunabilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Çavdarlı Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş çavdarlı ekmek,  pek çok farklı tarifin yanında sunulabilir. Kahvaltılarda, sıcacık ve çıtır çıtır dokusuyla serpme kahvaltılara eşlik edebilir. Dilimleri çözdürdükten sonra birkaç dakika ısıtarak bu eşsiz dokuyu yakalayabilirsiniz. Dilerseniz sandviç menüleri için de kullanabilirsiniz. Dengeli beslenmeyi tercih eden müşterileriniz için hafif ve sindirimi kolay bir ekmek seçeneği olabilir. İç malzemelerini müşterilerinizin damak zevkine göre dahil edebilir ve yaratıcı soslarla destekleyebilirsiniz. Hafif tost menüleriniz için de kullanabilirsiniz. Ara öğünler için atıştırmalıklar hazırlayabilir ve çorba yanı için kızartarak kıtır ekmek küpleri olarak sunabilirsiniz. Ayrıca akşam yemeği menüleriniz için de hafif bir ekmek tercihi olarak servis edebilirsiniz. Kreatif fikirler ve farklı tariflerle müşterilerinizin damak zevklerine uygun olarak sunumlar ve  tariflerin yanında kullanabilirsiniz.