Ülker Marifet Dondurulmuş Çikolatalı Tereyağlı Çörek Hamuru (200*45g)

Ürün Kodu:1028866

2.667,43 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Corek Hmr Cık-Tyag Özellikleri

  • Ürün Gramajı: 45 Gram
  • Ürün Adeti: 200 Adet
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • İçerik: Çörek

 

Dondurulmuş çörekler mutfaklarda elinizin altında bulunarak hızlıca ikramlık hazırlamanıza yardımcı olur. Birbirinden çeşitli iç dolgu malzemesi bulunan çörekleri tereyağlı katmanlı yapısıyla tercih edebilirsiniz. Isırdığınızda çıtır çıtır yapısı olduğunu görebilirsiniz. Bu özel doku tam kıvamında ki hamur lezzeti ile damak zevkinize uyar. Hamur asla mide de ağırlık oluşturmaz. Çünkü içeriğinde tereyağı kullanılmıştır. Kat kat her bir bölgesine bolca tereyağı sürülmüştür.

Ülker Marifet Don.Corek Hmr Cık-Tyag (200*45 GR) özellikleri hakkında detayları öğrenmek isteyebilirsiniz. Tereyağlı çörekler dondurulmuş ürün kategorisinde sıklıkla tercih edilir. Çünkü hazırlaması ve yapımı son derece pratiktir. Dondurucudan çıkarır çıkarmaz hemen pişirmeye hazır hale gelir. Çay demlenene kadar bu özel lezzeti kolayca yapabilirsiniz. En hızlı ikramlıkları hazırlamak için mutfaklarda mutlaka bulunması gerekir. Mutfağınızda elinizin altında olmalı ve pratik bir öğün hazırlamak için tercih edilebilir. Tadı ve damakta bıraktığı keyifli lezzetiyle herkese hitap eder.

Ülker Marifet Don.Corek Hmr Cık-Tyag Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Corek Hmr Cık-Tyag (200*45 GR) fiyatları oldukça çeşitlidir. Çünkü grama ve adete göre fiyatlar belirlenir. Fiyatlar sürekli güncellenir ve bu güncel rakamları ürün listesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Güncel rakamlar hakkındaki bilgileri sadece ürün listesinde bulabilirsiniz. Bunun yanında dondurulmuş çörekler eşsiz bir lezzet sağlar ve kıvamıyla beraber damak zevkinize hitap eder. Aradığınız en eşsiz kıvama sahip bu özel dondurulmuş çörekleri güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü tereyağlı içeriği ile son derece sağlıklıdır. Hiçbir şekilde midede doygunluk oluşturmaz. Herkes güvenle tüketim sağlayabilir ve yanında diğer farklı ikramlıklarla servis edebilir. Pişirmesi ve hazırlaması oldukça pratiktir.

Birbirinden çeşitli ikramlıklar hazırlamak için dondurulmuş ürün kategorisindeki çörekleri kullanabilirsiniz. Bu özel çöreklere herkes hasta olacak. Çünkü yumuşacık hamur yapısı ve katmanlı tereyağlı içeriği ile tüm damak zevkleri bu özel lezzet ile aradığını bulabilir. Her türlü öğünde tercihiniz olabilir. İster sabah kahvaltısında isterseniz çayın yanında misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hızlıca fırının ayarını uygun ısı derecesine getirerek hamurlarınızı pişirmektir.

Ülker Marifet Don.Corek Hmr Cık-Tyag Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde bulunan bu özel lezzetler her damak zevkine uyar. Bu sebepten dolayı tercihiniz olabilir. Ayrıca korunaklı ambalajıyla oldukça avantajlı bir deneyim geçirirsiniz. Çünkü bu özel ambalaj ürünün tazeliğini her zaman korur. Taptaze ürünler nar gibi kızararak lezzeti yakalamanıza yardımcı olur. Leziz ve eşsiz tadıyla hamur parçaları porsiyonluk olarak servis edilebilir. Servisi kolay olan tek porsiyonluk bu özel çörekler görseli ve tadıyla efsanedir. Her mutfakta mutlaka bulunmalı ve kısa süre içerisinde pişmeye uygun hamur kıvamıyla ikramlıklar hazırlanabilir.

İkramlık hazırlamak için bu özel çörekleri tercih edebilirsiniz. Çörek kategorisindeki bu kıvam damak zevkinize hitap edecek. İsterseniz çay ya da kahvenin yanında tüketilebilir. Daha farklı dilediğiniz her öğünde tercihiniz olabilir. Misafirleriniz geldiğinde hemen hazırlanır ve kısa süre içerisinde sunumu yapılabilir. Sunumunu yaparken çeşitli ürünlerle süsleyebilirsiniz. Tek kişilik porsiyonluk çörekler rahatlıkla servis edilebilir. Bu sayede kolayca dondurucudan çıkarıp hazırladığınız çörekleri servis tabaklarına yerleştirebilirsiniz.