Ülker Marifet Dondurulmuş Danish Çikolata Fermente Hamur (250*25g)

Ürün Kodu:1034723

1.746,62 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Danısh Cıkolata Ferm Hmr Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 25 Gram
  • Ürün Adedi: 250 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Cafe
  • Kategori: Kruvasan ve Çörekler
  • İçerik: Çikolatalı

 

Dondurulmuş çikolata iç harcı bulunan kıvam ile pratik bir deneyim yaşanabilir. Hamur hızlıca pişer ve içeriğindeki çikolata oldukça akışkandır. Ayrıca dondurucudan çıkarınca hemen kullanıma hazırdır. Ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmaz. Çay saatlerinde ya da günün her zamanında dondurulmuş çikolatalı hamur parçaları eşsiz bir lezzet sağlar. Hızlıca pişirilir ve zahmetsiz bir deneyim oluşturur. Çok kısa süre içerisinde damak zevkinize uygun bir lezzet yakalayabilirsiniz. Ayrıca bu eşsiz lezzet üzerine yumurta sarısı sürmeye gerek kalmadan nar gibi kızarır.

Ülker Marifet Don.Danısh Cıkolata Ferm Hmr (250*25 GR) özellikleri birbirinden eşsiz lezzetlerle bilinir. İçeriğinde çeşitli bileşenler barındırır. Akışkan çikolatası tam kıvamındadır. Ayrıca her damak zevkine uygun bir lezzet kazanılır. Dilediğiniz her zaman elinizin altında bulunarak hızlıca tüketimi uygundur. Ev dışı tüketim ürünü olan bu özel hamur parçaları çeşitli alanlarda dondurulmuş ürün kategorisi kapsamında tercih edilebilir. Ayrıca dondurulmuş ürün kategorisinde en sık tercih edilen çikolata dolgulu hamurlar çay saatinin yanında damak zevkinize hitap eder.

Ülker Marifet Don.Danısh Cıkolata Ferm Hmr Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Danısh Cıkolata Ferm Hmr (250*25 GR) fiyatları liste üzerinden görüntülenebilir. Ürün listesinde çeşitli fiyatları inceleyebilirsiniz. Ayrıca çeşitli avantajlarla en uygun fiyatı görüntüleyebilirsiniz. Bunun yanında gramaja göre fiyatlar farklılaşır. İstediğiniz gramaj üzerinden çeşitli fiyatları ürün listesi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Yapımı özenle gerçekleşen aşamalarda taptaze lezzetler sofralara sunulur. Her bir bileşen özenle bir araya getirilir. Sonuç olarak damak zevkinize uygun bir lezzet ortaya çıkar.

Herkesin seveceği bu özel lezzet dondurulmuş ürün kategorisinde sıklıkla tercih edilir. Yoğun akışkan kıvamı ile çikolata lezzetine sahip olabilirsiniz. Fırında pişerek çikolatanın hızlıca erimesini sağlayabilir ve hamurun pişmesini kısa süre içerisinde bekleyerek sofralara eşsiz bir lezzet kazandırırsınız. Yumuşacık hamur içeriğindeki özel lezzeti ile çay ya da kahve yanında tüketilebilir. Ayrıca dondurulmuş ürün kategorisinde çikolatalı hamurlar çok kısa süre içerisinde hazırlanır. Fırını açarak dondurucudan çıkarır çıkarmaz hamur parçalarını pişirebilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Danısh Cıkolata Ferm Hmr Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde iç dolgulu olan bu özel lezzet ilk sıralarda yer alır. Herkesin seveceği çikolata tam kıvamında bir lezzet sağlar. Ayrıca dondurucudan çıkarır çıkarmaz hızlıca pişirmek mümkündür. Hemen pişirmeye başlayabilir ve kısa süre içerisinde çay saatlerinde bu lezzeti tercih edebilirsiniz. Hızlı ve pratik bir kullanım sağlar. Mutfaklarda mutlaka elinizin altında bulunması gerekir. Ayrıca çay saatlerinin vazgeçilmez olabilir.

Tam sevdiğiniz çikolata lezzeti eşsiz lezzet ile buluşturulur. Yumuşacık hamur ve çikolatanın birleşimi ile her damak zevkine uygundur. Bunun yanında porsiyonluk sunumuyla oldukça avantajlıdır. Uygun boyutlarda olduğundan herkese birer ya da ikişer adet sunum yapmak kolaydır.