Ülker Marifet Dondurulmuş Danish Elmalı Fermente Hamur (250*25g)

Ürün Kodu:1034726

1.455,52 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Danısh Elmalı Ferm Hmr Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 25 Gram
  • Ürün Adedi: 250 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Cafe
  • Kategori: Kruvasan ve Çörekler
  • İçerik: Elmalı

 

Elmalı iç dolgulu çörek, tam kıvamında çıtır çıtır hamuru ile çay ve kahvelerin yanında tüketilebilir. Bunun yanında elmalı dolgu eşsiz bir lezzet sağlar. Akışkan ve yoğun olan elma dolgusu damak zevkinize hitap eder. Pişirmesi basittir ve her mutfakta bulunması gerekir. Hızlıca pişirmeye uygun olan bu özel çöreklerle çay saatini renklendirebilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Danısh Elmalı Ferm Hmr (250*25 GR) özellikleri besleyici ve doyurucu değeri ile bilinir. Her damak zevkine uygun elma dolgulu hamur parçaları kat kat bir lezzet sağlar. Pişirmesi basit ve hızlıdır. Zahmetsiz bir deneyim oluşturur. Mutfakta hızlıca ikramlık hazırlamak için tercih edilebilir. Elinizin altında bulunduğunda acil misafirler geldiğinde hemen pişirmeye uygundur. Özellikle otel, restaurant gibi alanlarda sıklıkla tercih edilir. Küçükten büyüye herkesin damak zevkine uygun elma dolgusu hemen ikramlık hazırlamak için elinizin altında bulunması gerekir.

Ülker Marifet Don.Danısh Elmalı Ferm Hmr Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Danısh Elmalı Ferm Hmr (250*25 GR) fiyatları ürün listesinde bulunur. Liste üzerinden çeşitli fiyatları görüntülemeniz mümkündür. Ayrıca fiyatlar gramaja göre birbirinden farklı olabilir. Fiyatları detaylı şekilde görüntülemek için mutlaka ürünleri kontrol etmeniz lazımdır. Belirli aralıklarda fiyatlar güncellenir ve listede daima güncel fiyatlar incelersiniz. Ayrıca pişirmesi hazırlaması kolay olduğundan mutfakları mutlaka bulunması gerekir. Herkes rahatlıkla bu özel hamur parçalarını fırında kolayca pişirir. Fırında pişirme uygun bu lezzet porsiyonluktur.

İçeriğindeki elma dolgusu aşırı şeker içermez. Bu sayede herkesin damak zevkine uyar. Ayrıca elma dolgusu akışkan bir kıvama sahiptir. Bu özel akışkan kıvam ısırdığınızda hemen hissedilir. Çıtır hamuru ile yumuşacık elmalı dolgu, lezzet yakalamanıza yardımcı olur. Hamur parçalarını uygun sıcaklık ayarında ve zamanı ayarlayarak kolayca pişirmeniz mümkündür. Hemen pişmeye uygun olan bu özel hamur parçaları damak zevkinize hitap eder.

Ülker Marifet Don.Danısh Elmalı Ferm Hmr Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde elmalı iç harcı sahip bu özel hamurlar herkesin damak zevkine uyar. İçeriğindeki elmalar parçacıklı ve yoğun kıvamıyla eşsiz bir lezzet oluşturur. İster çay saatinde isterseniz kahve yanında günün her öğününde tercih edilebilir. Tam kıvamındaki lezzeti ile çay ve kahvenin yanına çok yakışır.

Elmanın kıvamı akışkan ve yoğun bir formül ile hamur içerisinde bulunur. Ayrıca hamur ise çıtır ve katmanlıdır. Kızardığında katmanlı yapı kıtır kıtır bir lezzet sağlar. Tekli porsiyonluk olan bu özel lezzetlerin sunumu rahatlıkla yapılır. Tekli ya da ikişerli olarak sunum yapması kolaydır. Yanında isterseniz dondurma ya da diğer farklı ikramlıklar tercih edebilirsiniz. Üzerini süslemek için dilerseniz pudra şekeri kullanabilirsiniz.