Ülker Marifet Dondurulmuş Danish Otlu Peynirli Fermente Hamur (250*25g)

Ürün Kodu:1034722

1.673,85 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don. Danish Otlu Pey Ferm Hmr Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 25 Gram
  • Ürün Adedi: 250 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Cafe
  • Kategori: Kruvasan ve çörekler
  • İçerik: Peynirli

 

Ülker Marifet don. danish otlu pey ferm hmr (250*25 GR) özellikleri ile kolay sunum açısından ilk tercihler arasında yer alır. Leziz yapısı ile doyumsuz bir lezzetin deneyimini servis ederek, göz alıcı ikramlarınızı konuşturabilirsiniz. Ev dışı kullanıma müsait ebadı ile oldukça doyurucu ve ideal dilim sayısına erişilir. Geniş hacimli işletmelerinizin mutfak sunumları içerisinde yer verdiğiniz tarifsiz lezzeti ile otlu, peynirli börek seçimi doğru tercih olur. Pratik hazırlanan çıtır böreği hızlı ısıtma ile servise hazırlayabilirsiniz.

Ülker Marifet Don. Danish Otlu Pey Ferm Hmr Nasıl Kullanılır?

Sevilen lezzet grupları içerisinde yer alan Ülker Marifet don. danish otlu pey ferm hmr (250*25 GR)  fiyatı ile öne çıkar. Hızlı ve pratik sunum olanağı sunan börek çeşidi kolaylıkla hazırlanır ve servis sunumu için ideal bir seçenek olarak kişilerin karşısına çıkar. Mikro dalga fırın ve hafif ısı ayarına sahip teknolojik ürünler ile buzlu kalıbı çözdürülür. Süresini doğru oranda ayarlayarak istenilen ısı kıvamına getirilir.

Dilim dilim hazırlanarak kolay ve hızlı bir servis sunumu hazırlanabilir. Zevke göre süsleme ve ek takviye besinler ile servis sunumu ölümsüzleştirilebilir. Ağızda dağılan çıtır çıtır kıvamı ile tarifsiz lezzeti sofralarınıza taşımanız oldukça düşük maliyetler ile gerçekleştirilir. Kalitesi ve sevilen lezzeti ile dondurulmuş otlu peynirli börek çeşidi pratik ve doyumsuz sunumu ile çay saatleriniz vazgeçilmezi olarak dondurucularınızda hazır ve ideal sunum olarak yerini alır. Benzersiz taze yapısı ile istenilen zaman diliminde dondurucudan çıkarılıp hızlı şekilde çözdürülür ve ısıtılır. Böylelikle açlık anlarında 5 dakikada hazırlanan börek çeşidi her mutfağın vazgeçilmezi olarak sunumu yapılabilir.

Ülker Marifet Don. Danish Otlu Pey Ferm Hmr Neden Tercih Edilmelidir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde, dondurulmuş ürün alternatifi olarak sunulan bu ürün ilk günkü tazeliği ile saklanması ve doyurucu lezzeti ile rahatlıkla tercih edilebilir. Pratik ve kolay sunumu ile de talep edilen dondurulmuş böreğin kaliteli şekilde ambalajlanması ve bekletmeden dondurulması sayesinde kullanım süreci boyunca dondurucularda tazecik kalması bakımından ideal sunum seçeneği olarak tercih edilebilir.

Sohbet arası aperatif doyurucu ikram olarak çayın ya da soğuk meşrubatların yanında servis için ideal bir seçim olabilir. Taze ve çıtır formu ile kaliteli ikramlık türü olan bu dondurulmuş ürünü mutfaklarınızda ve işletmelerinizde kolay sunum içeriği ile talep ederseniz ürün listesinden kruvasan ve çörekler kategorisinden seçim yaparak kolaylıkla tercih edebilirsiniz.  Hem doyurucu hem de pratik olması bakımından sizler için iyi bir alternatif olacaktır.