Ülker Marifet Dondurulmuş Danish Portakal Fermente Hamur (250*25g)

Ürün Kodu:1034721

1.673,85 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don. Danish Portakal Ferm Hmr Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 25 Gram
  • Ürün Adedi: 250 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Cafe
  • Kategori: Kruvasan ve çörekler
  • İçerik: Portakallı

 

Ülker Marifet don. danish portakal ferm hmr (25025 GR) özellikleri sıcak sunumlar bakımından oldukça idealdir. İşletmeler için pratik ve farklı stilde lezzet sunumları bakımından tercih edilen dondurulmuş çörek çeşidinin portakal aroması ile buluşması ortaya enfes bir tat çıkarmıştır. Alternatif ikramlık olarak üretilen dondurulmuş hazır gıdalar ile kolay ve pratik sunumlar kolaylıkla hazırlanabilir.

İşletmelerinizin markasını duyurabileceğiniz lezzetli sunumlar ile kaliteli servislerinizi konuşturabilirsiniz. Portakalın tutkulu kokusu ile çıtır çıtır lezzetin enfes buluşmasını sağlayan dondurulmuş hazır sunumlar ile servisiniz hızlı şekilde hazırlanır.

Ülker Marifet Don. Danish Portakal Ferm Hmr Nerede Kullanılır?

Kafe, restoran gibi büyük, küçük işletmelerin mutfaklarında kaliteli servis sunumları için ideal seçenekler arasında yer alan Ülker Marifet don. danish portakal ferm hmr (25025 GR) fiyatları değişkenlik gösterir. Tazeliğini ve doğallığını uzun süre koruma özelliğine sahip ambalajı sayesinde ilk günkü tazeliği ile sofralarınızda yerini alır. Organizasyon ve parti sistemi hizmet veren işletmelerin hazır ikramlık sunumları arasında yer alması mümkün olan portakallı mini sunumlarınız için ideal seçimler arasında bulunur.

İçeceklerin yanında çıtır doğası ile enfes lezzette sunulan dondurulmuş börek çeşitleri ile kaliteli sohbet ortamlarının ambiyansı farklılaştırılabilir. İşletmelerin personel yemeklerinin yanında şık sunumlar olarak kullanılabilir. Standart kahvaltı menüleri yanında sıcacık portakallı börekler ile çocukların ve yetişkinlerin kalbine hitap edilebilir. Tatlı sevenler için yoğun olmayan aroma kıvamı ile doğru doyum sağlanır. Pratik ve hızlı bir şekilde hazırlanarak servise sunulur.

Ülker Marifet Don. Danish Portakal Ferm Hmr Neden Tercih Edilmelidir?

Dillerden düşmeyen tarifsiz tadı ile bahsi geçen bu leziz dondurulmuş  ikramlıkları kruvasan ve çörekler kategorisinde yer alıyor. Çıtırdayan lezzetin kaliteli sunumu ile zengin ve kalabalık sofraların sohbet konusu böreğin tarifi olabilir. Dayanılmaz ve doyulmaz bir lezzet harikası olan portakal meyvesi detaylı börekler ile tatlı ve tuzlu ihtiyacınız ideal oranda giderilir. Piknik ve dış mekan sohbetlerinin yanında tercih edilen ikramlıklar arasında yer alabilir.

Sunumlarınızı zengin gösteren tazeliği ve dolgunluğu ile dikkatleri çeken çıtır deneyimler dondurucularınızda uzun süreli saklama koşuluna sahiptir. Kaliteli ambalajlanan böreklerinizin tazeliği kaybolmaz. Size tavsiye edilen süre boyunca dondurucuda saklanabilir. Böylelikle istediğiniz zaman çıkarıp ısıtarak rahatlıkla servise hazır hale getirebilirsiniz. Farklı stillerde sunum olanakları ile lezzetin dadı doruklarda yaşanabilir. İşletmelerinizde servise sunabileceğiniz portakallı börek ve farklı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Böylece portakalın o muhteşem kokusu ve tadını müşterilerinize sunabilirsiniz. Dondurulmuş ürün, kısa sürede sunuma hazır hale gelir. Bu da sizlere zaman açısından tasarruf sağlar.