Ülker Marifet Dondurulmuş Danish Vişneli Fermente Hamur (250*25g)

Ürün Kodu:1034725

1.455,52 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Danısh Vişneli Ferm Hmr Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 25 Gram
  • Ürün Adedi: 250 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Cafe
  • Kategori: Kruvasan ve Çörekler
  • İçerik: Vişneli

 

Vişneli dondurulmuş çörekler, hızlı şekilde çayın yanına ikramlık hazırlayabilmek için tercih edilebilir. Dilerseniz kahveyle bu eşsiz lezzeti tercih edebilirsiniz. Kıvamıyla içeriğindeki vişne dolgusu akışkandır. Vişne dolgusunu beğenerek tüketebilirsiniz. Bu özel lezzet aşırı şeker içermez. Bu sayede güvenle tüketilebilir.

Ülker Marifet Don.Danısh Vişneli Ferm Hmr (250*25 GR) özellikleri sayesinde oldukça pratik bir kullanım sağlar. Eşsiz kıvamıyla vişne dolgusu damak zevkinize hitap eder. Ayrıca vişneli dolgu akışkan kıvamıyla fırında erir. Isırdığınızda içinden vişne dolgusu akar. Hamurun kat kat ve çıtır kıvamıyla bu özel dolgu bir araya geldiğinde tadı damakta bırakan lezzeti oluşturur. Ayrıca isterseniz kahvaltılarda ya da çay saatlerinde günün her zamanda tüketimi uygundur. Dilediğiniz her zaman dondurucudan çıkartarak hemen pişirebilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Danısh Vişneli Ferm Hmr Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Danısh Vişneli Ferm Hmr (250*25 GR) fiyatları ürün listesinde bulunmaktadır. Listede bulunan fiyatlar gramaja göre değişkenlik gösterir. İhtiyacınız olan gramajı belirledikten sonra fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Bununla beraber vişneli çörekler damak zevkinize hitap eder. En keyifli tüketimi çay ya da kahvenin yanında tercih edilebilir. Ayrıca isterseniz sabah kahvaltılarında da tercihiniz olabilir.

Üründe hamurun nasıl pişirileceği paket üzerinde belirtilir. Herkes bu özel lezzeti kolayca pişirebilir ve hemen tüketebilir. Ürün ambalajında ne kadar sıcaklık ayarında hamurları pişireceğiniz yazar. Bu sayede hem zaman hem de ısıyı ayarlayarak pişirmeyi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlıca pişirmeye uygun olan bu özel lezzetler damak zevkinize hitap edecektir. Ayrıca misafirlerinize sunum yaparken porsiyonluk olan çörekler hızlıca servis edilebilir.

Ülker Marifet Don.Danısh Vişneli Ferm Hmr Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisindeki vişneli bu özel hamur parçaları eşsiz bir lezzet sağlar. En seveceğiniz çörekler arasındadır. Vişneli dolgu akışkan kıvamıyla damak zevkinize hitap eder. Bunun yanında pişirmesi oldukça kolaydır ve mutlaka her mutfakta bulunması gerekir. Mutfaklarda elinizin altında bulunduğunda hızlıca ikramlık yapmanız mümkün olur. Çayın yanına birkaç dakika içerisinde ikramlıklar hazırlayabilirsiniz.

Lezzeti ile birlikte vişneli dolgu aşırı şeker barındırmaz. Bu sayede çıtır çıtır lezzet akışkan dolgulu kıvamıyla herkesin beğenisine sunulabilir. Vişne sevenlerin vazgeçemeyeceği bir lezzettir. Bu özel lezzet kıvamıyla ve çıtır hamuruyla mutfakların vazgeçilmezidir. Otel, restoran gibi büyük işletmelerde dondurulmuş ürün kategorisi olarak sıklıkla tercih edilir. Dondurucudan çıkarır çıkarmaz hemen pişirmeye uygundur. Bu sayede pratiktir ve zamandan tasarruf sağlar. Hızlıca pişirmeye uygun bu özel hamur parçalarıyla ister çay ister kahve tüketilebilir.