Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Mayalı Cevizli Ekmek (15*465g)

Ürün Kodu:1027359

1.386,37 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ EKŞİ CEVİZLİ EKMEK (15X465 GR)

  • Ürün Adeti: 15
  • Ürün Gramajı: 465 Gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200°
  • Pişirme Süresi: 8 Dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş cevizli ekşi mayalı ekmek, besleyiciliğiyle tercih edilir. Özenle seçilen doğal ve kaliteli ürünlerin bir araya getirilmesiyle Ülker kalitesinde üretilir. Tam buğday unu, su, ceviz, tuz, maya ve doğal aromalarla tatlandırılmış olarak üretilir. Doğal ve lezzetli oluşu sebebiyle müşterilerinize enfes bir deneyim sunmanıza yardımcı olur. Dondurulmuş olarak size sunulur ve daima lezzetini korur. Ekmekler, 485 gramlık 15 paket olarak sizlere ulaşır. Farklı gramajlarda da ürünleri temin edebilirsiniz. Ancak, Ülker Marifet Ekşi Cevizli Ekmek fiyatları farklılık gösterebilir. Ekmeklerin dondurulmuş olması, sipariş halinde dakikalar içerisinde hazırlanarak pratik ve hızlı olarak müşterilerinize servis etmenize imkan tanır. Ekşi tadı, ekşi mayanın fermentasyonuyla elde edilir. Ekşi maya kullanılarak üretilmesi sayesinde ekmeğe kendine özgü bir tat ve kıvam kazandırır. Ekmeğin sindiriminin de kolaylaşmasına yardımcı olur. Ekmeğin içerisindeki cevizler ise hem besin değerini hem de lezzetini artırır. Dengeli beslenmeyi de destekler. Yüksek lif içeriği ve doğal yağlarla dengelenmiş bir lezzet sunar. Cevizden ve buğday unundan gelen lifli dokusu sayesinde sindirimi düzenlerken tokluk hissini de sağlar.

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Cevizli Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş cevizli ekşi mayalı ekmek, doğru saklama koşulları ile saklandığında tazeliğini ve kalitesini 12 aya kadar koruyabilir. Ekmekler dondurulmuş ürünler arasında bulunur ve uygun koşullarda dondurulmuş olarak hazırlanır. Donuk şekilde, ilk günkü tazeliğini koruyarak sizlere ulaşır.

Dondurucuda, -18°C sıcaklıkta saklanarak muhafaza edilmesi gerekir. Bu sayede tazeliğini ve kalitesini daima korur. Ürünler, hava geçirmez ambalajlarıyla sizlere ulaşır. Hava geçirmez ambalaj sayesinde ekmekler dondurucunun kokusundan ve nemden uzak kalabilir. Sizlerin de ambalajı açtıktan sonra hava almayacak şekilde paketlemeniz önerilir. Kullanılacağı zaman dondurucudan çıkarılarak çözme işlemine tabi tutulabilir. Bu işlem için ihtiyacınız olan porsiyonu ayırarak çözdürmeniz önerilir. Ekmeğin çözüldükten sonra tekrar dondurulmaması gerekir. Tekrar dondurma işlemi, bozulma ve tat kaybına neden olabilir. Uygun saklama koşullarına göre muhafaza ederek müşterilerinize lezzetli ve kaliteli ekmekler servis edebilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Cevizli Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş cevizli ekşi mayalı ekmek, sunduğunuz menülere göre farklı şekillerde kullanılabilir. Kahvaltı menülerinde, serpme kahvaltıların yanında sıcacık ve yumuşacık dilimler olarak sunabilirsiniz. Sandviç ve tost menülerinde ise içeriğini müşterilerinizin damak zevkine göre hazırladığınız sandviç ve tostlar hazırlayabilirsiniz. Ara yemekler ve partiler için lezzetli atıştırmalıklar için tercih edebilirsiniz. Akşam yemekleri menülerinin yanında dilimler olarak sunabileceğiniz gibi çorbalarınız için küp küp hazırlayacağınız krutonları tercih edebilirsiniz. Farklı yemekler ve atıştırmalıklarla kullanarak pratik ve lezzetli alternatifler hazırlayabilirsiniz.