Ülker Marifet Dondurulmuş Fermente Kruvasan (200*25g)

Ürün Kodu:1028872

849,34 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don. Kruvasan Fermente Özellikleri

  • Ürün Gramajı: 25 Gram
  • Ürün Adeti: 200 Adet
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • İçerik: Kruvasan

 

Paket içeriği ve tazeliği bakımından ideal sunum çeşitleri arasında tercih edilen, Ülker Marifet don. kruvasan fermente (200*25Gr) özellikleri sayesinde rahatlıkla seçilebiliyor. Doygun ve kaliteli yapısı sayesinde kahvaltı sofralarında ve beş çayı saatlerinde uygun atıştırmalık alternatifi olarak tercih ediliyor. Yumuşak hamuru ve hafif lezzeti ile tüm sofralarda kullanıma uygundur.

Büyük, küçük her yaş kesimine hitap eden lezzeti ile yoğun bir talep alan dondurulmuş gıda türüdür. Özenli hazırlanan ambalajı sayesinde uygun biçimde korunan kruvasan türü istenilen zaman diliminde dondurucudan çıkarıp sıcak ya da soğuk olarak tüketilebilir.

Ülker Marifet Don. Kruvasan Fermente Nerede Kullanılır?

Restoran, kafe, pastane, kantin şeklinde butik işletmeler tarafından ziyaretçilerine sunulan Ülker Marifet don. kruvasan fermente (200*25Gr)  fiyatları sayesinde her alanda işletmeye göre belirlenir. Kahvaltı salonlarında kullanımı pratik ve hızlı servisi nedeni ile rahatlıkla tercih edilir. Firmaların personel kahvaltıları ve beş çayı saati için uygun seçimler arasında yer alıyor. Hafif bir lezzet sunumu sağlayan, dondurulmuş kruvasanlar ile anlık açlığınızı rahatlık ile bastırabilmeniz mümkündür.

Özellikle sıcak çayın yanında ideal bir servis sunumu olarak tercih edilir. Nişan ve düğün organizasyonlarında lezzetli ikram alternatifleri olarak servis edilmesi mümkündür. Hızlı hazırlanma olanağına sahip olan yapısı sayesinde beş dakikada servise hazır hale getirilebilir. Birkaç alternatif ile kaliteli ve zengin içerikli sunum deneyimi sunulabilir.

Ülker Marifet Don. Kruvasan Fermente Neden Tercih Edilmelidir?

Uygun görselli yemek masalarında rahatlıkla tercih edilen ve pratik sunum imkanı bulunan bu  ürün dondurulmuş gıda çeşitleri arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Ayrıca bu ürün kruvasan ve çörekler kategorisinde yer alır. Sadece ve hafif lezzet deneyimi için sunulabilen çeşitler arasında servisi yapılabilir. İş yerinizdeki çalışanlarınız için uygun bir ara öğün tercihi olarak kullanılabilir. İşletmenizin hizmet listesinde yer almasını istediğiniz bu ürünü tercih ederek sizler de farklı lezzetleri müşterilerinize ve misafirlerinize tattırabilirsiniz.

 Koli bazlı toplu alımlar geniş müşteri portföyüne sahip işletmeler için en uygun seçimlerden biridir. Lezzeti ve uygun formu ile dondurulan kruvasan ürünü, uygun muhafaza koşulunda saklandığı takdirde paketinde yer alan kullanım süresi boyunca rahat bir şekilde tüketilebilir. Farklı stillerde hazırlanan ara öğün ve kahvaltı sunumlarında kaliteli ve lezzetli servis tercihleri arasında seçilebilen ürün doyurucu özelliktedir. Kahvaltılar günün en önemli öğünleridir. Bunun için öğünde doyurucu yiyeceklerin yenmesi gerekir. Hem besleyici hem doyurucu özelliklere sahip olan bu kruvasan ile sizler de tercih edebilirsiniz. Böylece misafir ve müşterilerinizi memnun etmek için önemli bir adım atabilirsiniz.