Ülker Marifet Dondurulmuş Fermente Tereyağlı Kruvasan (200*25g)

Ürün Kodu:1028871

1.497,10 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Kruvasan Fermente Tyag Özellikleri

  • Ürün Gramajı: 25 Gram
  • Ürün Adeti: 200 Adet
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • İçerik: Kruvasan

 

Ülker Marifet Don.Kruvasan Fermente Tyag (200*25 GR) özellikleri kapsamında hem besleyici değeri hem de içeriğindeki lezzetli içeriği ile güvenle tercih edilebilir. Özel içerik kıvamıyla her öğünde tercihiniz olabilir. Özellikle büyük işletmeler kruvasanın dondurulmuş haliyle hızlıca ikramlık hazırlayabilir. En özel ikramlıkları hızlıca yapabilmeye olanak tanıyacak dondurulmuş ürün kategorisindeki kruvasan tadıyla herkese hitap eder.

Kruvasan dolgusuyla eşsiz bir tat yakalamanıza yardımcı olur. Kruvasanın iç dolgu malzemesi yumuşacık dokusuyla damak zevkinize hitap eder. Yumuşacık ve dışı çıtır olan hamur çeşitli öğünlerde tercih edilebilir. İsterseniz sabah kahvaltılarında tercih edilebilir. Kahvaltıların vazgeçilmez olabilir. Dondurulmuş ürün kategorisinde elinizin altında bulunmalı ve hızlıca pişirmeye uygun hale gelen kruvasanın eşsiz lezzetini tercih edebilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Fermente Tyag Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Kruvasan Fermente Tyag (200*25 GR) fiyatları ilgili listeden inceleyebilirsiniz. Faaliyetleriniz için özel ikramlıklar hazırlamak adına dondurulmuş ürün kategorisine tercih edebilirsiniz. Özellikle büyük işletmeler hızlı ve pratik bir şekilde ikramlık hazırlamak için dondurulmuş ürünleri tercih eder. Bu özel çörekler tadı ve dokusuyla vazgeçilmeziniz olabilir. Çeşitli öğünler ya da ikramlık seçimlerinde tercih edilebilir. Bunun yanında dondurulmuş olduğu için uzun süreli bir şekilde muhafaza edilmesi mümkündür. Tazeliği daima korunur. Çıkardığınızda hemen fırına koyarak pişirebilirsiniz.

Herkes tarafından kolayca pişirilebilen bu özel kruvasan yumuşacık bir lezzet oluşturur. Uygun sıcaklık ayarını yaparak zamanı değiştirebilir ve fırında kolayca pişmesini sağlayabilirsiniz. Çözülmesini beklemeden dondurucudan olarak hemen tüketime uygundur. Pişme süresi hızlıdır ve ikramlığı kısa süre içerisinde oluşturabilirsiniz. Mutlaka elinizin altında bulunmalı ve hızlı ikramlık hazırlamak için tercih edilmelidir.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Fermente Tyag Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler sınıfında bulunan kruvasan dondurulmuş ürün kategorisinde en sık tercih edilen seçimdir. Ayrıca porsiyonluk sunumlarıyla birlikte hazırlaması kolaydır. Hızlı ve kolay bir şekilde ikramlık yapılabilir. Bunun yanında çeşitli mutfaklarda en lezzetli öğünleri oluşturur. İster restoran ister otel gibi alanlarda büyük işletmeler dondurulmuş ürünleri güvenle tercih edebilir. Miktarı ihtiyacınız kadar ayarlayabilir ve dondurulmuş ürün kategorisindeki kruvasanlarla çeşitli ürünler hazırlayabilirsiniz.

Kruvasan lezzeti kahve ve çay keyfinizin yanına çok yakışır. En özel çay saatleriniz de kruvasanı hızlıca yapabilir ve kolayca tüketebilirsiniz. Ayrıca yumuşacık dolgu malzemesi ile ağızda hemen dağılır. Bu özel lezzet tadıyla herkese hitap eder. Hazırlaması ve hemen sunum yapması oldukça kolaydır.