Ülker Marifet Dondurulmuş Geleneksel Ev Baget (15*375g)

Ürün Kodu:1027369

694,38 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ GELENEKSEL EV EKMEK (15X375G)

  • Ürün Adeti :15
  • Ürün Gramajı: 375 gr
  • Çözdürme Süresi : 1-2 saat
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200 °
  • Pişirme Süresi: 12 dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş geleneksel ev ekmeği, geleneksel ev yapımı ekmeklerin lezzetini ve besleyiciliğini profesyonel mutfaklarınızda sunmanız imkan tanır. Pratik ve hızlı bir şekilde hazırlayarak sunmanızı sağlar. Tam buğday unu ve doğal mayalardan faydalanılarak hazırlanan zengin bir aromaya sahiptir. Geleneksel ev ekmeklerini aratmayacak şekilde en doğal ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Dondurulmuş olarak sizlere sunulur. Daima tazeliği ve besleyiciliği sayesinde müşterilerinize sunma imkanı bulabilirsiniz.

15 adet 375 gramlık paketler halinde satın alabilirsiniz. Adet ve gramajın değiştiği ürünler de bulunur. Ancak Ülker Marifet Geleneksel Ev Ekmek fiyatları bu etkenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Buğday unu kullanılarak üretilen ekmek lif, vitamin ve mineraller açısından zengin bir seçenek olarak dengeli beslenmeyi tercih eden müşterileriniz için enfes bir tercih olabilir. Geleneksel tarifi sayesinde ev yapımı ekmek tadını sunmanızı sağlar.

Ülker Marifet Dondurulmuş Geleneksel Ev Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş geleneksel ev ekmeği ilk günkü tazeliğini korumak için dondurulur ve dondurulmuş olarak size ulaşır. Dondurulmuş ürünlerden olan ekmeklerin doğru şekilde saklanması sayesinde tazeliğini aylarca korur. Dondurulmuş olarak derin dondurucuda, -18°C ve daha düşük bir sıcaklıkta saklanması gerekir. Bu sayede dış etkenlerden korunur, tazeliğini ve dokusunu muhafaza edebilir. Orijinal ambalajı, hava almayacak şekilde tasarlanır. Ambalaj yapısı, dondurucunun havasından ve nemden etkilenmemesi için ekmekleri korur. Ambalajı açılan ürünlerin tümünü kullanmayacaksanız, ihtiyacınız olan kadar ürünü ayırarak kalan kısmını tekrardan hava almayacak şekilde paketlemeniz gerekir. Çözdürdükten sonra tekrar dondurmamaya da özen göstermeniz gerekir. Ayrıca paket üzerinde belirtilen raf ömrüne de dikkat etmek gerekir. Dondurulmuş şekilde 12 aya kadar dayanabilirse de en kısa sürede tüketilmesi önerilir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Geleneksel Ev Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş geleneksel ev ekmeği farklı şekillerde servis edilebilir. Ekmekleri çıtır çıtır dışı ve yumuşacık iç dokusuyla müşterilerinize farklı şekillerde sunabilirsiniz. Sandviçler için enfes bir seçenek olabilir. Müşterilerinizin damak tadı ve tercihlerine uygun olarak hazırlayacağınız iç malzemesi ve yaratıcı soslarla birlikte nefis bir sandviç deneyimi yaşatabilirsiniz. Dilerseniz lezzetli tostlar hazırlayabilir ya da kahvaltıların yanında kızarmış olarak servis edebilirsiniz. Mezelerle atıştırmalık olarak servis edebilir ve ara öğünler hazırlayabilirsiniz. Çorbaların ve akşam yemeklerinin yanında ikram edebilir ya da yaratıcılığınızı kullanarak pek çok farklı tarifin yanında müşterilerinizle buluşturabilirsiniz.