Ülker Marifet Dondurulmuş Gurme Kruvasan (160*25g)

Ürün Kodu:1027120

1.149,55 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Kruvasan Tyg Mn Grme Frm Özellikleri

  • Ürün Adedi: 160 Adet
  • Ürün Özelliği: Donuk Kruvasan
  • Ürün Gramajı: 160x25 gr.
  • Ürün Kullanım Alanı: Ev Dışı Profesyonel Kullanım

 

Ülker Marifet Don.Kruvasan Tyg Mn Grme Frm (160*25 gr) Özellikleri standart kruvasanlardan daha hafif ve küçük boyutlara sahiptir. Genellikle tek kişilik veya atıştırmalık olarak düşünülerek üretilir. Küçük ebatlı donuk kruvasanlar, katmanlı ve kabarık bir yapıdadır. Hamur, katmanlar halinde açılarak taze pişirildiğinde çıtır bir doku oluşturur.

Donuk kruvasanlar, dondurulmuş olarak satılır, işletmede pişirilmeye hazır hale getirilir. Fırına yerleştirildiklerinde hızlı bir şekilde pişerler. Pişirildiklerinde iç kısımlarının yumuşak ve puf puf olur. Hafif bir lezzet deneyimi sunar. Ufak boyutları ve hazır pişirme özellikleri sayesinde, işletmelerde hızlı bir şekilde hazırlanır ve servis edilir. Müşterilere çeşitli alternatifler sunmak için idealdir. Atıştırmalık veya catering için uygundur.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Tyg Mn Grme Frm Nerelerde Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Kruvasan Tyg Mn Grme Frm (160*25 gr) fiyatları ekonomik ambalajı ve hızlı çözüm özellikleriyle oldukça hesaplıdır. Düşük maliyet oluşturur. Minik ebatlı kruvasanlar atıştırmalık olarak tek başına tüketilebileceği gibi, catering hizmetleri veya özel etkinliklerde de ikram edilebilir. Kolay taşınabilirliği ve sunum için ufak yapısıyla ideal kullanım sağlar. Ev dışı kullanım alanlarında profesyonel işletmelerde yaygın olarak tercih edilebilir. Kahve dükkanları, ufak ebatlı donuk kruvasanları kahve yanında veya atıştırmalık olarak sunarlar.

Pastane menülerinde yer alır. Hem tek başına tüketilebilirler hem de diğer pastane ürünleriyle birlikte sunulur. Otel ve konaklama tesisleri, misafirlerine kahvaltı servisinde veya oda hizmeti olarak minik donuk kruvasanları sunulur. Mükemmel konsiyerj hizmeti sağlar. Kolay hazırlanmaları ve lezzetli seçenek sunmaları nedeniyle tercih edilirler. Büyük etkinlikler, konferanslar veya toplantılar gibi durumlarda küçük donuk kruvasanlar, büfe seçenekleri veya hızlı bir atıştırmalık olarak sunulur.

Don.Kruvasan Tyg Mn Grme Frm Ülker Marifet Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler ev dışı profesyonel yeme ve içme sektöründe yaygın olarak tercih edilir. Restoranlar, brunch menülerinde veya yan ürün olarak kruvasanları sunarlar. Müşterilere farklı lezzetler ve alternatifler sunarak menülerini zenginleştirirler. Uçak ve tren hizmetleri, yolculara kahvaltı veya atıştırmalık olarak donuk kruvasanları sunar. Taşınması ve servisi kolay olduğu için bu tür ulaşım hizmetlerinde tercih edilirler. Kullanım alanları işletme türüne, hedef kitleye ve taleplere bağlı olarak çeşitlilik gösterebilir.

Her işletme, kendi ihtiyaçlarına ve müşteri taleplerine uygun olarak minik donuk kruvasanları profesyonel kullanımlarında tercih ederler. Donuk kruvasanlar, hızlı bir şekilde hazırlanarak pişirilir. Dondurulmuş olarak saklanırken uzun bir raf ömrüne sahiptir ve ihtiyaç duyulduğunda hızlıca çözülüp pişirilir. Bu özelliğiyle işletmelerin hızlı servis yapmasına ve müşteri taleplerine hızlı bir şekilde yanıt vermesine olanak tanır. Küçük ebatlı donuk kruvasanlar, dondurulmuş olarak saklandıkları için depolama konusunda kolaylık sağlar. Dondurucu alanlarda saklanabilir ve işletmenin stok yönetimini kolaylaştırır.