Ülker Marifet Dondurulmuş İncirli Danish Fermente Hamur (250*25g)

Ürün Kodu:1034724

1.673,85 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Danısh İncirli Ferm Hmr Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 25 Gram
  • Ürün Adedi: 250 Adet
  • Kullanım Alanları: Mutfak – Cafe
  • Kategori: Kruvasan ve Çörekler
  • İçerik: İncirli

 

Dondurulmuş incir dolgulu çörekler eşsiz bir lezzeti sofralara kazandırır. İçeriğindeki dolgu incir tadıyla her damak zevkine hitap eder. Oldukça doyurucudur ve çay saatlerinin yanında vazgeçilmezdir. Dilerseniz kahvenin yanında tüketimi uygundur. Büyük işletmeler için özellikle otel ve restoranlar bu özel lezzeti sadece edebilir. Çünkü hazırlaması pratiktir ve hızlıca servis edilebilir. Dondurucudan çıkarınca hemen fırına atabilir ve kolayca pişirebilirsiniz. Tadı damağınızda kalacak incir lezzetiyle hamurun buluşması yumuşacık bir kıvam yaratır.

Ülker Marifet Don.Danısh İncirli Ferm Hmr (250*25 GR) özellikleri içeriğindeki besleyici değerler ile bilinir. Kat kat hamuruyla bu özel lezzet çay saatlerinde tercih edilebilir. İncir lezzeti yumuşacık bir kıvam oluşturur. Isırdığınızda ağızda dağılan hamur parçaları incir lezzeti ile buluşmuştur. Dolgu ürünü olarak incir kullanımıyla hem besleyici değer artırılır hem de lezzet iki katına çıkar. Her damak zevki incir dolgulu bu özel çörekleri severek tüketebilir. İncir dolgusu tam kıvamında bir lezzet sağlar ve aşırı şeker barındırmaz.

Ülker Marifet Don.Danısh İncirli Ferm Hmr Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Danısh İncirli Ferm Hmr (250*25 GR) fiyatları hakkında detayları öğrenmek için ürün listesini kontrol etmeniz gerekir. Ürün listesinde çeşitli fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Bu fiyatlar ürün gramajına ve adedine göre değişkenlik gösterir. Bu sebepten dolayı ihtiyacınız olan ürün miktarını belirledikten sonra en güncel fiyat bilgisini liste üzerinden bulabilirsiniz. Bunun yanında pratik şekilde kullanıma uygun olan hamur kıvamı hemen pişer. Ayrıca ekstra bir ürüne ihtiyaç duymadan nar gibi kızarır. Üzerine yumurta sarısı sürmenize gerek yoktur ve hızlı şekilde pişirmeye uygundur.

Çörekleri dondurucudan hemen çıkarınca fırına vermeniz gerekir. Hiç çözülmesini beklemeden hızlıca pişirmek mümkündür. Bu sayede oldukça pratik bir deneyim sağlar. Mutfakta mutlaka elinizin altında bulunması gerekir. Hızlı ve pratik öğünler hazırlamak için yeterlidir. Çayın yanına hızlıca pişirebilmek için bu özel çörekleri tercih edebilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Danısh İncirli Ferm Hmr Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler sınıfında bulunan incirli çörek eşsiz bir tat olarak bilinir. Hamur parçaları içerisindeki tam kıvamındaki incir lezzetini her kullanıcı tipi beğenerek tüketir. Ayrıca aşırı şeker içermediğinden dolayı çay ya da kahve ile tüketimi yaygındır. Bu özel lezzet her saat tüketilebilir. İster kahvaltıda isterseniz çay saatlerinde tercih edilebilir.

İncir dolgulu çöreklerin lezzeti ile mutfaklarda büyük bir avantaj elde edilebilir. Çünkü elinizin altındaki bu özel çörekler hızlıca çayın yanına ikramlıklar hazırlamak için kullanılır. Çay demlenene kadar çörekleri kolayca pişirebilirsiniz. Ayrıca pişirmesi oldukça zahmetsizdir. Herkes uygun sıcaklık ayarını fırında ayarladıktan sonra bu özel çörekleri pişirebilir. Ürün paket üzerinde kaç derecede pişeceği yazar. Bu sayede fırının ayarını ayarlayarak kolayca çörekleri pişirebilirsiniz.