Ülker Marifet Dondurulmuş Kruvasan (45*70g)

Ürün Kodu:1027138

724,80 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Kruvasan Frm Özellikleri

  • Ürün Gramajı: 70 Gram
  • Ürün Adeti: 45 Adet
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • İçerik: Kruvasan

 

Ülker Marifet Don. Kruvasan Frm (45*70 GR) özellikleri lezzeti ve doyuruculuğu ile bilinir. Katmanlı yapısı bolca tereyağı kullanılarak yapılmıştır. El değmeden hazırlanan kruvasan eşsiz tadıyla beklediğiniz lezzetleri size sunar. Mutfakta mutlaka elinizin altında bulunması gerekir. Bir anda gelen misafirleriniz için dondurucudan çıkartarak kısa süre içerisinde ikramlık hazırlayabilirsiniz. Eşsiz lezzeti ile kruvasan vazgeçilmeziniz olabilir.

Kruvasan lezzetiyle mutfaklarda büyük bir kolaylık elde edebilirsiniz. Çünkü dondurulmuş ürün kategorisinde yer alan kruvasanın pişirmesi son derece basittir. Hızlıca pişer ve size zahmetsiz bir deneyim sağlar. Herkes kolayca dondurulmuş kruvasan hamurlarıyla eşsiz lezzetler ortaya koyabilir. İçerisine sevdiğiniz ürünleri yerleştirerek tüketebilirsiniz. İster çikolata ister diğer farklı yiyeceklerle kruvasanı lezzetlendirebilirsiniz. Yanında çay ya da kahve tüketebilirsiniz. Kahvaltılarda ya da günün her saatinde tüketime uygundur.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Frm Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Kruvasan Frm (45*70 GR) fiyatları liste üzerinden incelenebilir. Ayrıca güncel fiyat listesi belirli aralıklarla liste üzerinden takip edilmelidir. Tercihiniz olacak miktarı belirledikten sonra fiyatları görüntüleyebilirsiniz. Yapımı pratik ve kolay birbirinden çeşitli tarifler için kruvasan tercih edilebilir. Kruvasan hamuru yumuşak yapısı ve katmanlı lezzetiyle beklediğiniz eşsiz tadı sunar. Büyükten küçüğe herkesin damak zevkine hitap eder. Dilediğiniz her öğünde kruvasan tarifini tercih edebilirsiniz.

Beklediğiniz yumuşaklık ve katmanlı yapı kruvasan tarifinde bulunur. Eşsiz lezzet el değmeden hijyenik koşullarda oluşturulur. Bu sayede pratik ikramlıkları hazırlamak için tercih edilebilir. İkramlık hazırlarken yanında diğer farklı tariflerle çeşitli sunumlar yapmak mümkündür. Sunumda istediğiniz her türlü ürünü kullanabilirsiniz. İster tatlı ister tuzlu bir şekilde sunum yapmak mümkündür.

Ülker Marifet Don. Kruvasan Frm Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorileri ile ideal lezzeti yakalamanız mümkündür. Bu özel lezzet dondurulmuş ürünler arasında en sık tercih edilenidir. Çünkü son derece avantajlı bir şekilde kullanımı mümkündür. Kişiye özel porsiyonlar ile servis edilmesi kolaydır. Pişirdikten sonra en az 5 dakika soğuması beklenir ve sonra hemen servise edilebilir. Kruvasan lezzeti damakta bıraktığı özel lezzeti ile beraber tercihiniz olabilir. Hazırlaması pratik ve kolaydır ayrıca özel ambalajı ürünün tazeliğini korur.

Dondurulmuş Kruvasan sayesinde mutfaklarda harikalar yaratabilirsiniz. Sevdikleriniz ve misafirleriniz için bu özel lezzet eşsiz bir tat olacaktır. Tadı damakta kalacak lezzetler yapabilirsiniz. Hızlı şekilde pişirdikten sonra istediğiniz türde servis edilebilir. Servis ederken yanında ister tatlı ister tuzlu bazı ürünler kullanabilirsiniz. Dondurulmuş Kruvasan dondurucuda uzun süreler kalabilir. Bu özel lezzet tazeliğini sürekli korur. Dilediğiniz her an buzluktan çıkararak hemen pişirebilirsiniz.