Ülker Marifet Dondurulmuş Kruvasan Hamuru (200*45g)

Ürün Kodu:1028867

994,56 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr Özellikleri

  • Ürün Gramajı: 45 Gram
  • Ürün Adeti: 200 Adet
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • İçerik: Kruvasan

 

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr (200*45 GR) özellikleri dondurulmuş ürün kategorisinde pratik kullanımı ve yoğun formülüyle tercih edilir. Özelliklerine bakıldığında hızlıca servis edilebilmesi ve tam kıvamındaki hamuru tüm damak zevklerine hitap eder. Tüm misafirleriniz bu özel lezzete bayılır. Mutlaka elinizin altında bulunmalı ve dondurucudan hemen çıkarır çıkarmaz pişmeye hazır hale gelerek size kolaylık sağlamalıdır. En hızlı ikramlıkları hazırlamak için tercihiniz olabilir. Ayrıca hazırlayacak başka bir şey olmadığında dondurulmuş kruvasan eşsiz lezzeti ile daima yanınızda. Sevdiklerinize veya misafirlerinize bu eşsiz lezzeti sunabilirsiniz.

Dondurulmuş kruvasan mutfaklarda mutlaka elinizin altında bulunmalı. Herkesin damak zevkine uygun bu özel kruvasan iç dolgu malzemesi yumuşacıktır. Isırdığınızda yumuşacık kıvamın keyfini çıkarabilirsiniz. Herkes bu özel lezzeti severek tüketebilir. İster sabah kahvaltılarında ister çay keyfinin yanında tercih edilebilir.Dokusu ve yumuşacık hamuruyla pişirmesi son derece basittir. Hızlıca pişmeye uygun hamurlar kolayca servis edilebilir.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr (200*45 GR) fiyatları ürün miktarına göre farklılık gösterebilir. Güncel fiyatlar her zaman ürün listesinde bulunur. Belirli zaman aralıklarında liste güncellenir. Miktarı belirledikten sonra güncel fiyatları ve rakamları görüntüleyebilirsiniz. Yapımı pratik ve elinizin altında bulunması gereken dondurulmuş Kruvasan mutfaklarda büyük bir kolaylık sunar. Sadece pişirmeniz yeterlidir. Pişirme derecesini ve sıcaklık ayarını kolayca paket üzerinde belirtildiği gibi ayarlayarak fırında kolayca Kruvasanları kızartabilirsiniz. Kruvasan özel hamuru ve yoğun dolgusuyla beraber damak zevkinize hitap eder. Eşsiz lezzeti ile herkes bu tadı tercih edebilir.

Tadı ve yumuşacık hamuruyla beraber Kruvasan küçükten büyüğe herkesin tercihi olabilir. Her misafiriniz için bir parça Kruvasan hızlıca servis edilebilir. Porsiyonluk olduğundan dolayı kolayca servisi mümkündür. Tam kıvamındaki bu özel lezzet yumuşak bir dokuya sahiptir. Isırdığınızda bu yumuşacık lezzet iç dolgulu yapısıyla birlikte tatlı kategorisinde değerlendirilebilir. Ayrıca isterseniz kruvasan içerisinde farklı malzemeler yerleştirerek tüketebilirsiniz. Sabah kahvaltılarında kruvasanı tercih edebilir ve doyurucu öğünler yapabilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde bulunan bu özel hamurlar ile eşsiz bir lezzete kavuşmanız mümkün. Lezzeti içeriği ile kruvasan elinizin altında bulunması gerekir. Kruvasan lezzetine kimse hayır diyemez. Dondurulmuş ürünler arasında bulunan kruvasan ile her türlü önünde doyurucu ve bir o kadar da lezzetli tarifler hazırlanabilir. Ayrıca yanında diğer farklı aperatiflerle servis edilebilir. Servis ederken porsiyonluk olan kruvasanlar rahatlıkla kişiye özel hazırlanabilir. Bu sebepten dolayı zahmetsiz bir deneyim ile tanıştırır. Pişirdiğinizde kolayca tabaklara servis edebilirsiniz.

Kruvasan dondurulmuş ürün kategorisinde en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Çünkü yoğun kıvamıyla bu özel lezzet birbirinden çeşitli sandviçler de tercih edilebilir. İsterseniz tatlı ya da tuzlu iç malzemesi ile farklı ve sıra dışı öğünler yapılabilir. Tam kıvamındaki bu lezzeti tercih etmek size büyük anlamda kolaylık sunar. Çünkü hızlı bir şekilde pişer ve hemen ikramlıklar oluşturur.